تبلیغات

mouse code

كد ماوس

خبر از استقلال

برای میثم بائو که این روزها خوب تمرین می کند

این سوپر گل اتفاقی نیست به چند روز قبل بروید. به روزی که برای میثم بائو تیتر زدیم: «چشم امیر، میثم را گرفته است»؛ مطلبی بود در توصیف آمادگی بائو در تمرین‌های استقلال. یک روز قبل از آنکه آن مطلب نوشته شود در تمرین استقلال بودیم. میثم بائو آنقدر آماده و قبراق بود که تحسین همه حاضران را برانگیخت. آمادگی بائو مثالزدنی می‌نمود. به همین دلیل نمی‌توانستیم چشم بر واقعیتی که در تمرین استقلال مشاهده کردیم ببندیم. میثم آماده بود، آماده‌تر از آرش برهانی، سرحال‌تر از امین منوچهری و بسی بهتر از فابیو جانواریو.
به چند روز قبل بروید. به روزی که برای میثم بائو تیتر زدیم: «چشم امیر، میثم را گرفته است»؛ مطلبی بود در توصیف آمادگی بائو در تمرین‌های استقلال. یک روز قبل از آنکه آن مطلب نوشته شود در تمرین استقلال بودیم. میثم بائو آنقدر آماده و قبراق بود که تحسین همه حاضران را برانگیخت. آمادگی بائو مثالزدنی می‌نمود. به همین دلیل نمی‌توانستیم چشم بر واقعیتی که در تمرین استقلال مشاهده کردیم ببندیم. میثم آماده بود، آماده‌تر از آرش برهانی، سرحال‌تر از امین منوچهری و بسی بهتر از فابیو جانواریو. همان روزها می‌شد حدس زد که بائو جایی میان بازیکنان اصلی استقلال در بازی با راه‌آهن خواهد داشت. بازی با راه‌آهن شروع شد و چشم می‌انداختیم تا میثم را در ترکیب استقلال مشاهده کنیم اما او روی نیمکت قرار داشت. چرا امیر قلعه‌نویی آماده‌ترین بازیکن تمرین‌های تیمش را روی نیمکت نشانده است؟ برای بائو اما همان 15 دقیقه بازی هم کافی بود. او حوالی دقیقه 75 به میدان آمد. طوری بازی می‌کرد که انگار می‌خواست به همه بفهماند نیمکت نشینی حقش نیست. دقایقی بعد با یک حرکت فریبنده و شوتی به کنج دروازه فرشید کریمی را مغلوب کرد. گل میثم یک سوپرگل بود و بازی‌اش بهتر از گلی که به ثمر رساند. میثم می‌تواند از همین حالا ادعا کند که در بازی بعد بازیکن ثابت تیمش خواهد بود. به واقع باید اینگونه هم باشد. 
حق میثم همان بازیکنی که خودمان هم می‌نوشتیم چرا به استقلال آمده حالا دیگر روی نیمکت هم نیست. می‌خواهیم شجاعت بیشتری به خرج بدهیم. میثم همین امروز با همین تک گل ارزشمندی که برای استقلال زد هم می‌تواند در بازی آینده با کره جنوبی در دایره مردان هجومی تیم ملی قرار بگیرد. این یک واقعیت است که بائو اکنون آماده‌ترین بازیکن استقلال به حساب می‌آید. 
*** 
اما چرا میثم بائو دقایقی پس از ورود به میدان چشم‌ها را به سوی خود می‌کشاند؟ آیا تفاوت‌های بائو با سایر بازیکنان استقلال حتی ملی‌پوشان اتفاقی است؟ آیا میثم بائو خود به خود به مرد اول آبی‌ها در تمرین‌ها بدل شده است؟ یک نکته را حالا بهتر از هر زمان دیگری می‌توان فهمید. آمادگی هیچ بازیکنی اتفاقی نیست. هیچ بازیکنی با دست‌هایی از غیب آماده نمی‌شود. آمادگی میثم بائو حاصل تمرین‌ها است. او در تمرین‌ها مرد اول تیمش است پس در بازی‌ها هم می‌تواند این ویژگی را بروز داده و بهترین بازیکن میدان باشد. چگونه می‌توان خوب تمرین نکرد، به فرمان مربیان گوش نداد و به مرد اول تبدیل شد؟ بازهم تکرار می‌کنیم. میثم بائو آنقدر این روزها آماده هست که می‌تواند گزینه مناسبی برای کروش هم باشد. بله با همین تعداد بازی. با همین اندک دقایقی که برای استقلال به میدان رفته است. می‌خواهیم به اشتباهی که درباره بائو مرتکب شدیم اعتراف کنیم. میثم بائو حالا به ما می‌فهماند بی‌دلیل لباس استقلال را تن نکرده. یادمان نمی‌رود آن روزها که بائو به استقلال آمد هر روز برایش می‌نوشتیم این چه خریدی است اما امروز باید اعتراف کنیم درباره میثم بائو دچار اشتباهی بزرگ شده‌ایم. او اکنون آماده‌ترین بازیکن استقلال است و البته وقتی بیشتر ما را به اشتباه خودمان متوجه می‌کند که این آمادگی را تا پایان فصل و حتی در تیم ملی نیز حفظ کند. آن وقت بیشتر برایش می‌نویسیم ما را ببخش آقای بائو که درباره‌ات دچار اشتباه شدیم.../


.:: آخرین مطالب ::.

» خداحافظی......................... ( چهارشنبه 5 مهر 1391 )
» تبریک آندو به پژمان منتظری ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تراکتوری ها 50 میلیون تومان از حساب قلعه نویی کم کردند! ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فرهاد اقای گل ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ستارگان ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» بائو: خوشحالم پاسخ قاطعی به شایعات داده‌ام ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» کیانوش از فردا استارت می زند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ارسلونا قرارداد مسی را تمدید می‌کند باشگاه بارسلونا فاش کرد قصد دارد برای تمدید قرارداد ستاره تیمش به او پیشنهاد جدیدی ارائه کند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده با مدیران اسپانسر جدید به توافق رسید ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» مرفاوی: بدهکارها برای ماندن در استقلال چانه‌زنی می‌کنند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» آیا مجیدی در اروپا ست؟ ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» جلسه قلعه نویی با فتح الله زاده ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» هدیه مسئولان استقلال به پژمان: چند سکه بهار آزادی ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز بارسلونا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» نشتی خبر قلعه نویی قبل از بازی با فجر سپاسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز تیم فوتبال ریال مادرید ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» انصاری فرد: کاش استقلالی می‌شدم ! ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» جلسه هماهنگی بازی استقلال _فجر برگزار شد ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» دو نکته از کمپ ناصر حجازی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» ببینید....ورژن جدید مسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» پیروزی بارسلونا، منچستریونایتد و بایرن مونیخ / توقف چلسی برابر یوونتوس ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» استقلال- فجرسپاسى : جدال سرهنگ و ژنرال ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» قلعه‌نویی: فردا می فهمید چه کسانی نیمکت نشین هستند ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» بارسا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» گزارش و حاشیه های تمرین امروز تیم فوتبال استقلال ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» تمرینات بارسا در یوفا+عکس ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» آربلوا: راموس هنوز یک بازیکن کلیدی برای مادرید است ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» مودریچ: برای چنین بازی‌هایی به مادرید پیوستم ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» شکایت باشگاه استقلال از فرزامی ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» طاهری: استقلال با پرسینگ مانع شوتزنی مقاومت شود ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )

پیچک

اسلایدر