mouse code

كد ماوس

خبر از استقلال

استقلال از مجیدی نگذشت

جباری: کادرفنی استقلال از بازیکنی که توهین کرد گذشت، از مجیدی نگذشت

تصویر خبر

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: کادرفنی همانطور که از بازیکنی که توهین کرد گذشت کرد، برای مجیدی هم باید گذشت می‌کرد.

علی جباری درباره شکست 2 بر یک استقلال مقابل سایپا گفت: این تیم هنوز جا نیفتاده و بازیکنان با همدیگر هماهنگ نیستند. استقلال در خط حمله بازیکن تمام کننده ندارد و مهاجمی می خواهد که راه دروازه را خوب بشناسد.

وی در خصوص شعارهای تماشاگران استقلال عنوان کرد: هواداران از یک تیم بزرگ انتظار دارند و اگر بازیکنان با هم هماهنگ نیستند، باید با توجه به اینکه بازیکن بزرگی هستند حداقل در قواره خود ظاهر شوند. این بازیکنان مقابل سایپا در حد خودشان نبودند. هوادار انتظار دارد تیم بزرگ نتیجه بگیرد.

جباری درباره تشویق فرهاد مجیدی گفت: این تشویق ها خطی نیست. این بازیکن قرار بود تا لحظه آخر با استقلال قرارداد امضا کند اما به دلیل سلیقه ها این اتفاق نیفتاد. هوادار تا روز آخر وعده شنیده و قول داده بودند این بازیکن بیاید. شرایطی بین کادرفنی و مدیریت پیش آمد که همه آن را می دانند باعث شد هواداران اینچنین شعار دهند.

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال در زمین تمام کننده ندارد و معلوم است چنین تشویقی خودجوش به وجود می آید. تیمی که همه چیز دارد، جز تمام کننده باید فرهاد مجیدی را بر می گرداند.

جباری در خصوص اینکه مجیدی سال گذشته در بدترین شرایط استقلال را ترک کرد، اظهار داشت: آن طور که خودش گفته به دلیل شرایط خانوادگی این تصمیم را گرفت. یکی هست که در بدترین شرایط تیم را ترک می کند اما به کسی توهین نمی کند اما یکی هست که در طول فصل توهین می کند و تیم را به هم می ریزد و با او قرارداد امضا می شود ولی فرهاد مجیدی را بر نمی گردانند. من آن رفتن را تایید نمی کنم اما مجیدی توهینی نکرد. این مسائل نشان می دهد پشت پرده خبرهایی است و مردم هم باهوش هستند و این مسائل را متوجه می شوند و به همین دلیل هم واکنش نشان می دهند.

جباری تاکید کرد: کاش دوستان فنی ما در استقلال گذشت می کردند همان طور که برای آن بازیکن گذشت کردند. این تیم می تواند خوب نتیجه بگیرد. استقلال پیش از آنکه برای قهرمانی در ایران بسته شده باشد برای قهرمانی در آسیا بسته شده است.

وی در پایان در ارتباط با حضورش در کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال گفت: هنوز کارم را شروع نکردم و در حال بررسی یکسری شرایط هستم. قرار شده جایی هم برای ما اختصاص دهند و اگر مشکلی نباشد استارت کار را از فردا می زنیم.خبر

دقیقی: استقلال تیم پرستاره‌ای است اما نام‌ها فوتبال بازی نمی‌کنند

تصویر خبر

بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: استقلال بازیکنان نامدار بزرگی دارد اما نام‌ها در زمین بازی نمی‌کنند.

سعید دقیقی در مورد دیدار با استقلال گفت: از نظر تاکتیکی و موقعیت گلزنی برتر از حریف بودیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری به استقلال بزنیم اما مهم سه امتیاز بود که گرفتیم.

وی در مورد مصدومیتش بعد از گلزنی گفت: در دقیقه 63 با خسرو حیدری زانو به زانو شدم و دردی قدیمی در زانو داشتم و ترسیدم که رباط یا مینیسک پایم آسیب ببیند. با این حال مشکلی ندارم و از فردا در تمرینات سایپا حاضر می‌شوم.

دقیقی در مورد استقلال، عنوان کرد: استقلال تیم پرستاره‌ای است و بازیکنان نامدار و اسمی زیادی در این تیم حضور دارند اما اسم‌ها فوتبال بازی نمی‌کنند و هر بازیکنی که بیشتر تمرین کرده باشد و آماده‌تر باشد بهتر بازی می‌کند. در فوتبال هر بازیکنی که خوب تمرین کند خوب هم بازی می‌کند.

وی ادامه داد: بازیکنان استقلال تحت تاثیر تمرینات بدنسازی بودند و بدن‌هایشان در افت بود و مطمئنا این تیم با بازیکنان، کادر فنی و مدیریت خوبی که دارد روز به روز بهتر می‌شود.مصدومیت بازیکنان استقلال

مصدومیت اکبرپور و میداودی جدی نیست/انگشت اکبرپور شکستگی ندارد

تصویر خبر

پزشک تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که مصدومیت میداودی و اکبرپور جدی نیست و مشکل این دو بازیکن با فیزیوتراپی حل خواهد شد.

دکتر کاوه ستوده در خصوص مصدومیت میداودی و اکبرپور اظهار داشت: این دو بازیکن در جریان بازی با سایپا ضربه سختی متحمل شدند اما در بررسی هایی که انجام دادیم مشخص شد مصدومیت آنها جدی نیست و با چند جلسه فیزیوتراپی حل می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انگشت اکبرپور دچار شکستگی شده گفت: ضربه به شکلی بود که استنباط می شد انگشت اکبرپور شکسته شده باشد اما پس از عکسبرداری و معاینات لازم به این نتیجه رسیدیم که این اتفاق نیفتاده است.

ستوده در پاسخ به این سوال که آیا اکبرپور و میداودی به بازی سه شنبه شب با ذوب آهن می رسند یا خیر تصریح کرد: این دو بازیکن فعلا باید به فیزیوتراپی بپردازند اما پس از چند جلسه و پیش از بازی باز هم معاینات لازم را روی پای میداودی و اکبرپور انجام می دهیم و سپس در این خصوص اظهار نظر خواهیم کرد. با وجود ضربه شدید به میداودی و اکبرپور مصدومیت این دو بازیکن خوشبختانه به پارگی و شکستگی منجر نشده است.

پزشک استقلال در خصوص منتظری و میثم حسینی نیز گفت: گچ پای حسینی را باز کردیم و او می تواند از هفته آینده به صورت آرام کار خود را آغاز کند. پژمان منتظری نیز دردی را در زانو احساس می کرد که پس از بررسی و معاینات مشخص شد مصدومیت وی جدی نیست و این بازیکن هم می تواند در خدمت تیم باشد.ماشین های بازیکنان استقلال

 عکس های جالب از خودرو های بازیکنان استقلال

 

مهدی رحمتی

esteghlali 8 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

محسن یوسفی

esteghlali ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

علی حمودی

esteghlali 1 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

بهتاش فریبا

esteghlali 3 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

منصور پورحیدری

esteghlali 2 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

خسرو حیدری

esteghlali 4 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

میلاد میداودی

esteghlali 5 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

فریدون زندی

esteghlali 6 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

آتیلا حجازی

esteghlali 7 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

جواد شیرزاد

esteghlali 9 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکس

 

هنکه

esteghlali 10 ماشین بازیکنان استقلال + به همراه عکساقا سیاوش
اینم ماشین علی داییعکس هایی از فرهاد مجیدی
خبر از لیگ

سایپا مستحق برد بود
یوسفی: استقلال فقط در 10 دقیقه آخر خوب بازی کرد/ دوست داشتم در استقلال بمانم

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: استقلال فقط در 10 دقیقه آخر خوب بازی کرد و ما مستحق برد بودیم.

خبرگزاری فارس: یوسفی: استقلال فقط در 10 دقیقه آخر خوب بازی کرد/ دوست داشتم در استقلال بمانم

به گزارش خبرگزاری فارس، محسن یوسفی بازیکن پس از پیروزی 2 بر یک برابر استقلال در جمع خبرنگاران گفت: سایپا مستحق این برد بود .ما موقعیت‌های خوب زیادی داشتیم. استقلال فقط در 10 دقیقه آخر خوب بازی کرد.

وی در مورد اینکه از جدایی از استقلال راضی است، گفت:  دوست داشتم در استقلال بمانم و خیلی هم برای این مسئله تلاش کردم اما قسمت نبود و اکنون من بازیکن سایپا هستم و با تمام وجود برای موفقیتش تلاش می‌کنم.

یوسفی تاکید کرد: در دیدار با تراکتورسازی و استقلال بسیار خوب بازی کردیم و مقابل استقلال مستحق برد بودیم.برهانی: تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند کمک حال استقلال باشند

خبرگزاری فارس: برهانی: تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند کمک حال استقلال باشند


به گزارش خبرگزاری فارس، آرش برهانی پس از شکست دو بر یک برابر سایپا در جمع خبرنگاران در مورد علت این باخت گفت: علت باخت را باید آنالیز کنیم اما موقعیت‌هایی که به حریف دادیم به دلیل بی‌تمرکزی بود و در نهایت سه امتیاز را از دست دادیم. در آینده و بازی به بازی بهتر می‌شویم.

برهانی در مورد تشویق فرهاد مجیدی از سوی هواداران استقلال گفت: من در مورد این مسائل حرف نمی‌زنم و فقط می‌گویم هوادارانی که به ورزشگاه می‌آیند کمک حال تیم باشند تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.  هر کسی علاقه شخصی دارد اما هواداران بهتر است بدانند آنهایی که در استقلال ماندند با سختی فراوان بازی می‌کنند.

مهاجم استقلال در مورد اینکه بازیکنان پول‌ها و حقوق‌های کلانی در مقایسه با سایر مردم می‌گیرند، گفت: این مقایسه درست نیست. من کاری به اروپا ندارم. همین کشور همسایه ما امارات و قطر چه پولی به بازیکنان می‌دهند؟ اصلا قابل مقایسه نیست. بازیکن شماره 29 تیم الجزیره 13 میلیون دلار دستمزد گرفت. بنابراین این مقایسه درست نیست. خیلی از بازیکنان ما مشکلات زیادی دارند.

وی در مورد اینکه برخی هواداران که به ورزشگاه آمده‌اند شاید 30 هزار تومان نداشته باشند، گفت: نباید اینگونه مقایسه نکنید.نکونام: فقط سه روز با استقلال تمرین کردم/نباید کارمان به اما و اگر بکشد

خبرگزاری فارس: نکونام: فقط سه روز با استقلال تمرین کردم/نباید کارمان به اما و اگر بکشد


به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام پس از شکست دو بر یک برابر سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سایپا بیشتر توپ را در خط دفاعش به گردش درمی‌آورد و بازی در نیمه دوم دست ما بود. 2 گل ساده خوردیم. گل اول را زدیم و می‌توانستیم برنده شویم اما فوتبال همین است. ما باید به گونه‌ای بازی کنیم که کارمان به اما و اگر کشیده نشود.

نکونام در مورد اینکه فصل گذشته علی دایی تشویق می‌شد و برای پرسپولیس حاشیه درست کرد آیا این فصل با تشویق مجیدی برای این تیم حاشیه درست نمی‌شود، گفت: من در مورد این مسایل حرفی نمی‌زنم و اگر در مورد بازی سوال دارید بپرسید.

نکونام در مورد دلیل این باخت، گفت: در هفته‌های اول لیگ هستیم و هماهنگی برای تیم‌هایی که بازیکنان‌شان دیر جمع شده‌اند سخت است. خود من فقط سه روز است که با استقلال تمرین می‌کنم. نیاز به زمان و کار بیشتر داریم.

کاپیتان تیم ملی در مورد اینکه نتیجه بازی عادلانه بود یا نه، گفت: نیمه دوم خوب بازی کردیم و فشار زیادی آوردیم اما روی اشتباه گل خوردیم و حال چه حق ما این باخت بود یا نبود دیگر بازی تمام شده است.

وی در مورد اینکه نکونام اوساسونا نبود، گفت: فقط سه روز است که به این تیم آمده‌ام و کل تیم شرایط خوبی نداشتند. استقلال همیشه باید استقلال باشدرحمتی: هوادران استقلال از پرسپولیس فصل قبل درس بگیرند

خبرگزاری فارس: رحمتی: هوادران استقلال از پرسپولیس فصل قبل درس بگیرند


به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی رحمتی پس از شکست دو بر یک برابر سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زیاد خوب نبودیم و از هفته چهارم و پنجم به بعد تیم ما را ببینید. سایپا هم تیم خوبی بود و خیلی خوب بازی کرد.

وی در مورد دو دستگی بین هواداران استقلال و تشویق فرهاد مجیدی، گفت: ما بازیکن هستیم و همه پیش از این بازی به این نتیجه رسیدیم که به مسایل خارج از میدان کاری نداشته باشیم و تمام تمرکزمان روی بحث فنی باشد. آنهایی هم که نام اشخاص دیگر را روی سکوها فریاد می‌زنند بهتر است اتفاق‌های فصل گذشته پرسپولیس یادشان بیفتد. هواداران استقلال باید پرسپولیس فصل گذشته و اتفاق‌هایی که برای این تیم رخ داد را سرلوحه و الگوی کار خود قرار بدهند. آن مسئله می‌تواند درس خوبی برای تماشاگران ما باشد.

وی تاکید کرد: هر فردی یک سلیقه‌ای دارد. آیا همه شما یک جور لباس می‌پوشید؟ مهم تیم استقلال است و باید به قهرمانی که در ذهن داریم برسیم.

کاپیتان استقلال در مورد بازوبند کاپیتانی این تیم گفت: آن مسئله تمام شد. باحرف‌هایی که نکونام با قلعه‌نویی زد و با خودم صحبت کرد دیگر این مسئله به پایان رسید. نکونام جزو تاریخ فوتبال ایران است و بزرگ و کاپیتان تیم من در تیم ملی است و من در تیم ملی پشت سر او به میدان می‌روم اما به دلیل حساسیت‌هایی که پیش آمده بود او ترجیح داد بازوبند را بر بازو نبندد.قلعه‌نویی: مردم می‌توانند هرچه می‌خواهند بگویند/تشویق مجیدی خط داده شده نبود

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی: مردم می‌توانند هرچه می‌خواهند بگویند/تشویق مجیدی خط داده شده نبود

به گزارش خبرگزاری فارس امیر قلعه‌نویی پس از شکست 2 بر یک تیمش برابر سایپا گفت: نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و افتضاح بازی کردیم. در نیمه دوم تغییرات دادیم و تا حدی بهتر شدیم. وقتی گل خوردیم به 4-4-2 تغییر سیستم دادیم و گل زدیم.

وی افزود: گل دوم سایپا را ندیدم چرا که پایین بودم و از تلویزیون بازی را می‌دیدم و در آن لحظه تلویزیون در حال نشان دادن هواداران استقلال بود. ما اصلاً فوتبال بازی نمی‌کنیم و باید فکری به حال این قضیه کرد.

وی افزود: در همه خطوط و ساختار دفاع و حمله مشکل داریم و باید هرچه زودتر مشکلات را برطرف کنیم. سرعت لازم را نداریم و فشار لازم را به حریف نمی‌آوریم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی مشکلات برطرف می‌شود، گفت: این موضوع متر ندارد و زمان می‌برد. در مجموع ما خوب نیستیم و پس از گلی که خوردیم بی‌هدف بازی کردیم.

سرمربی استقلال در مورد اعتراض هواداران این تیم و تشویق فرهاد مجیدی تصریح کرد: این موضوع قبل از بازی آغاز شده بود. مردم حق اظهارنظر دارند و باید حرفشان را بزنند. ما نمی‌توانیم با آنها برخورد کنیم. آنها علاقه داشتند و هیچ‌کس هم به آنها خط نداده بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نمی‌ترسد اتفاق سال گذشته پرسپولیس برای او رخ دهد، تأکید کرد: برای من مهم نیست سال گذشته چه اتفاقی رخ داد من کار خودم را می‌کنم و گناه کسی را نمی‌شویم که بگویم خط داده‌اند. ما باید آنقدر خوب بازی کنیم که مردم لذت ببرند. اعتراض‌ها زیاد مهم نیست و مردم هرچه دل‌شان می‌خواهد می‌توانند بگویند و نظرشان را بدهند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سؤال که فتح‌الله‌زاده پس از بازی گفته از تشویق مجیدی خوشحال شده و این موضوع حاشیه‌ای ایجاد نمی‌کند، گفت: هیچ حاشیه‌ای ایجاد نمی‌شود.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه رسولی‌نژاد رئیس هئیت مدیره استقلال گفته که باید مهاجم بیشتری جذب می‌کردند و او موافق آمدن مجیدی بود، گفت: مسائل فنی به کادر فنی برمی‌گردد. رسولی‌نژاد نظرش را گفته و اگر مشکلات تیم را برطرف کنیم این حرف‌ها طور دیگری بیان می‌شود. اگر دو اشتباه فردی نمی‌کردیم و یک بر صفر می‌بردیم شاید نظر رسولی‌نژاد عوض می‌شد.هواداران استقلال فرهاد مجیدی را تشویق کردند


خبرگزاری فارس: هواداران استقلال فرهاد مجیدی را تشویق کردند

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از آنکه دردقیقه 63 تیم سایپا به استقلال گل زد، هواداران استقلال یکصدا فرهاد مجیدی کاپیتان فصل پیش خود را تشویق کردند. دقایقی پس از این تشویق شماری از طرفداران استقلال که مقابل جایگاه خبرنگاران نشسته بودند، امیر قلعه‌نویی را تشویق کردند و بین هواداران دو دستگی ایجاد شد.

مجیدی به خاطر بحث کاپیتانی از سوی قلعه نویی جذب نشد.

* آرش برهانی و توزی دو بازیکن استقلال از دقیقه 27 بدن‌های خود را گرم کردند که برهانی در نیمه دوم وارد میدان شدند.

* در تیم فوتبال سایپا ابراهیم شکوری و رحمان احمدی دو پرسپولیسی سابق و محسن یوسفی بازیکن سابق استقلال حضور دارند.

* حمید بابازاده مربی دروازه بانی استقلال ظاهرا حرف‌های امیر قلعه‌نویی را به مجید صالح منتقل می‌کند تا این مربی صحبت‌های قلعه‌نویی را به بازیکنان بگوید.

* در نیمه دوم هیچ عکاسی پشت دروازه استقلال حضور نداشت.

* امیر قلعه‌نویی در جایگاه مدام جنب وجوش دارد وحرص و جوش می‌خورد.

* این بازی تا دقیقه 88 دو بر یک به سود سایپا در جریان است.باخت استقلال

هفته دوم لیگ برتر فوتبال
استقلال با کاپیتان تیم ملی برابر سایپا شکست خورد/ تشویق مداوم مجیدی

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی برابر سایپا شکست خورد.

خبرگزاری فارس: استقلال با کاپیتان تیم ملی برابر سایپا شکست خورد/ تشویق مداوم مجیدی

به گزارش خبرگزاری فارس، آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 22:30 در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 20 هزار تماشاگر برگزار شد. این بازی با نتیجه 2 بریک به سود سایپا به پایان رسید.

اسحاق سبحانی در دقیقه 63 و سعید دقیقی در دقیقه 81 برای سایپا گلزنی کردند.

سیاوش اکبرپور در دقیقه 80گل استقلال را به ثمر رساند.

در دقیقه 14 مسابقه شوت سعید دقیقی به تیر افقی دروازه استقلال خورد و بعد از ورود به درون دروازه بیرون آمد که کمک داور اعتقادی به گل نداشت اما تصاویر آهسته تلویزیونی نشان داد که توپ از خط دروازه استقلال گذشته است.

به این ترتیب تیم فوتبال استقلال با حضور جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران اولین شکست خود را در این فصل تجربه کرد. این اولین حضور نکونام در تیم استقلال بود.

امیر قلعه‌نویی به دلیل محرومیت روی نیمکت استقلال حضور نداشت و از جایگاه بازی را تماشا کرد. هواداران استقلال که از این شکست خانگی عصبانی و ناراحت بودند بارها فرهاد مجیدی کاپیتان پیشین استقلال را تشویق کردند تا به این ترتیب نارضایتی خود را از جذب نشدن او اعلام کنند.

با این نتیجه سایپا 4 امتیازی شد و استقلال هم سه امتیازی باقی‌ماند.

ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده، خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده( از دقیقه 89 ساموئل)، جواد نکونام، فابیو جانورایو، فریدون زندی، سیاوش اکبرپور، سید امین منوچهری( از دقیقه 68 رودیگو توزی) و میلاد میداودی( از دقیقه 46 آرش برهانی)

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب تیم سایپا:

رحمان احمدی، سجاد شهباززاده، حامد شیری، مجید غلام‌نژاد، میلاد غریبی( از دقیقه 75 کاوه رضایی)، اسحاق سبحانی، مجید ایوبی، ابراهیم‌شکوری، ابراهیم‌ صادقی، محسن یوسفی( از دقیقه 63 جونیور) و سعید دقیقی( از دقیقه 86 کاظم برجلو)

سرمربی: مجتبی تقوی

نتایج  6 دیدار دیگر امشب که از ساعت 22 آغاز شده به شرح زیر است:

فولاد یک - سپاهان 3

گل‌ها: رادومیر جلاویچ دقیقه 20، امید ابراهیمی دقیقه 37 و جواهیر سوکای دقیقه 76 برای سپاهان و اسماعیل شریفات دقیقه 42 برای فولاد

 

پیکان یک- تراکتورسازی یک

گل: حمیدرضا دیوسالار دقیقه 53 برای پیکان و احسان حاج صفی دقیقه 83 برای تراکتورسازی

 

ذوب‌آهن یک - صبای قم 2

گل: سینا عشوری دقیقه 52 برای ذوب‌آهن و میلاد نوری در دقایق 82 و 2+90 برای صبا

 

ملون 2 - نفت آبادان 2

گل: جلال رافخایی دقیقه یک و پژمان نوری دقیقه 76 برای ملوان و سیامک کوروشی، مدافع ملوان (دقیقه 52 گل به خودی) و سیامک سرلک دقیقه 87 برای نفت آبادان

 

مس صفر - نفت تهران یک

گل: محمد حسین مهرآزما (دقیقه یک)

هادی شکوری، مدافع نفت تهران دقیقه 60 با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.

 

آلومینیوم صفر - داماش صفر

شب گذشته نیز پرسپولیس 3 بر 2 برابر فجرسپاسی شکست خورد و راه آهن نیز 3 بر یک گهر زاگرس را شکست داد.مرحله دوم معرفی محبوب‌ترین بازیکن 2011 انجام شد


مجیدی بالاتر از کریمی

فرهاد مجیدی و علی کریمی در پایان مرحله دوم انتخاب محبوب‌ترین بازیکن سال 2011 در سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار جهان، به عنوان بازیکنان برتر قاره آسیا جواز حضور در مرحله پایانی انتخاب محبوب‌ترین بازیکن سال‌جاری میلادی را به دست آوردند.


به گزارش مهر، مرحله سوم رای گیری برای انتخاب محبوب‌ترین بازیکن سال 2011 در سایت فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار جهان درحالی از دیروز جمعه آغاز شد که در پایان مرحله دوم انتخاب محبوب‌ترین فوتبالیست‌های جهان به تفکیک هر قاره، 20 بازیکن برتر جهان جهت حضور در رای گیری برای انتخاب نهایی محبوب‌ترین بازیکن جهان معرفی شدند.بر این اساس در قاره آسیا، فرهاد مجیدی با 266 هزار و 788 رای، علی کریمی با 243 هزار و 106 رای و یاسر القحطانی از عربستان 67 هزار و 116 رای به عنوان سه بازیکن محبوب این قاره، جواز شرکت در مرحله نهایی انتخاب محبوب‌ترین بازیکن جهان را کسب کردند.در مرحله سوم و نهایی انتخاب نهایی محبوب‌ترین بازیکن جهان، پنج بازیکن محبوب اروپا و آمریکای جنوبی، سه بازیکن محبوب آسیا، آفریقا و کونکاکاف و یک بازیکن محبوب اقیانوسیه حضور دارند که کاندیدای کسب عنوان محبوب‌ترین بازیکن جهان هستند.از دیروز رای‌گیری انتخاب محبوب‌ترین بازیکن سال جهان از بین این 20 کاندیدا آغاز شده و تا 5 ژانویه 2011 ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه آرای مراحل قبلی این بازیکنان صفر شده و برای انتخاب به عنوان محبوب‌ترین بازیکن سال 2011 جهان، باید در انتخاباتی آزاد با یکدیگر به رقابت بپردازند.


حاج فتح الله بعد از شکست.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فتح‌الله‌زاده: از تشویق مجیدی ناراحت نمی‌شویم/ شعار نمی‌دادند گل دوم را می‌زدیم!

تصویر خبر

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: از تشویق فرهاد مجیدی ناراحت نمی‌شویم چرا که او اجنبی نیست.

علی فتح‌الله‌زاده پس از شکست 2 بر 1 برابر سایپا در جمع خبرنگاران گفت: بازی بدی نبود. بدن بازیکنان ما هنوز رها نشده و به خاطر بدنسازی بدن‌ها هنوز سنگین است. دو سه هفته دیگر که بگذرد تیم ما جا می‌افتد.

وی در مورد تشویق فرهاد مجیدی و اینکه نگران دو دستگی در بین هواداران استقلال هست یا نه، گفت: نگران نیستم. آنها فرهاد را دوست دارند. هواداران 90 دقیقه تیم را تشویق کردند و 5 دقیقه هم مجیدی را تشویق کنند چه اشکالی دارد؟ فرهاد اجنبی نیست اما باید بدانند که فهرست تیم فقط جای 21 بازیکن است و بیشتر نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. بدن بازیکنان ما هم سنگین است. مثلاً هاشم بیگ‌زاده یکی از بهترین بازیکنان است اما هنوز بدنش از بدنسازی رها نشده است.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه نگران تکرار تشویق مجیدی در بازی‌های آینده هست یا نه، گفت: ما یک تیم خیلی قدرتمند هستیم. در سه چهار هفته آینده وضعیت ما خوب می‌شود. برای هماهنگی به زمان نیاز داریم. هواداران ما فرهاد را دوست دارند، او بازیکن بزرگی است و از تشویق او ناراحت نمی‌شویم.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه بازیکنان به خاطر این باخت جریمه می‌شوند یا نه، گفت: چه جریمه‌ای؟ آنها هنوز در دوران بدنسازی هستند و ساق‌ها سنگین است.

وی در مورد اینکه قلعه‌نویی مگر محروم نیست که به رختکن استقلال می‌رود گفت:‌ او به داخل رختکن نمی‌رود و بیرون رختکن می‌ایستد.

مدیرعامل استقلال افزود: من یک گلایه دارم. اینکه هواداران تا دقیقه 85 تیم را تشویق کنند و وقتی نتیجه نگرفت یکی دیگر را تشویق کنند. این شعارها در روحیه بازیکنان تاثیر می‌گذارد. اگر شعار نمی‌دادند گل دوم را می‌زدیم. هواداران ما هوشیار باشند، عده‌ای نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود.

وی در مورد اینکه هواداران از بازی نکونام راضی نیستند، گفت: او خسته است و هنوز بدنش از بدنسازی رها نشده است. بازیکنان ما توانایی زیادی دارند.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه گفته است فرهاد مجیدی را جذب می‌کند، گفت: نه،‌جا نداریم که مجیدی را بگیریم.

وی تاکید کرد: اگر ما از حریف پیش بودیم، خودم هم فرهاد مجیدی را تشویق می کردم.فریاد مجیدی مجیدی در ورزشگاه ازادی

دیشب در عین ناباوری استقلال با امدن جواد نکونام در تیمش احساس غرور گرفته بود با بازی بدش شادی ها را کاست و طرفداران این تیم به تشویق فرهاد مجیدی پرداختند..............
استقلال 20 دقیقه ی اول را طوفانی اغاز کرد اما در نیمه ی دوم توسط یک حرکت انفرادی متحمل یک گل شد......پس از دریافت این گل تماشاگران یک صدا فرهاد مجیدی را تشویق کردند.......بازی بد جانواریو و گل نکردن دروازه خالی فریدون زندی...و نیمکت نشین شدن مجتبی جباری علت این اشفتگی ها در استقلال است.....


علی کریمی

کریمی: با هیچ رسانه‌ای صحبت نکردم

تصویر خبر

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شب گذشته با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکردم.

علی کریمی اظهار داشت: می دانم خبرنگاران برای فوتبال زحمت می کشند و سه شنبه شب هم بعد از شکست مقابل فجر سپاسی می خواستند در مورد بازی از من بپرسند اما قادر به پاسخگویی نبودم و با هیچ رسانه ای مصاحبه نکردم.

وی افزود: من از خبرنگاران عذرخواهی می کنم و بدانید که قصد بی احترامی نداشتم.امشب تیم کفش قشنگ ها

امشب استقلال vs سایپا

جدایی سامره از مس سرچشمه

سامره با اختلاف 150 میلیونی از مس سرچشمه جدا شد

تصویر خبر

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال مس سرچشمه به دلیل اختلاف بر سر مبلغ قراردادش که 150 میلیون تومان بود، به طور رسمی از این تیم جدا شد.

علی سامره، مهاجم فصل گذشته تیم مس سرچشمه که یک فصل را در این تیم سپری کرده بود، به دلیل عدم توافق بر سر مبلغ قراردادش به طور رسمی از این تیم جدا شد.

رمضانی، سرپرست تیم فوتبال مس سرچشمه با تأیید این خبر به فارس گفت: در جلسه‌ای که سامره با مدیران باشگاه داشت، دو طرف بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند و به همکاری خود پایان دادند.

وی ادامه داد: سامره از باشگاه مس درخواست 300 میلیون تومان برای یک فصل را داشت، اما باشگاه حاضر بود تنها 150 میلیون به این بازیکن بدهد و در نهایت نیز سامره به دلیل عدم توافق از تیم مس سرچشمه جدا شد.قلم قرمز قلعه‌نویی روی نام جباری و منتظری

تصویر خبر

سرمربی استقلال برای بازی امشب نام‌ منتظری و جباری را از فهرست این تیم خارج کرد.

امیر قلعه نویی برای بازی امشب مقابل سایپا لیست 18 نفره را مشخص کرد. وی روی نام مجتبی جباری و پژمان منتظری و ردی خط قرمز کشید اما نام جواد نکونام در این فهرست وجود دارد.

سرمربی آبی پوشان در حالی منتظری را برای این مسابقه انتخاب نکرد که وی در تمرین روز گذشته بدون مشکل و مصدومیت حضور داشت اما مجتبی جباری روز گذشته با 40 دقیقه تاخیر در تمرین حاضر شده بود.

گفته می شود جباری به دلیل پیشنهاد از یک تیم قطری به دنبال گرفتن رضایتنامه از باشگاه است.

دیدار تیم های استقلال و سایپا امشب ساعت 22:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.فرهاد رفت نکونام کاپیتانی را نخواست

فتح‌الله‌زاده:نکونام نشان داد برای استقلال آمده نه کاپیتانی

تصویر خبر

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: نکونام با دادن بازوبند کاپیتانی نشان داد که برای استقلال آمده نه کاپیتانی.

علی فتح‌الله زاده درباره شرایط استقلال و جذب اسپانسر و کاپیتانی دوباره مهدی رحمتی صحبت‌های زیر را انجام داد.

در مورد اسپانسر جدیدی که جذب کرده‌اید، صحبت کنید. آیا قرار است با پول این اسپانسر درصدی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنید؟

اسپانسر جذب شده برای پشت پیراهن و بالای شماره است و قرار است در 4 قسط به ما پول بدهند. البته قسط اول پولی نیست که بخواهد قرارداد اولیه بازیکنان را تامین کند. تا چند روز دیگر پول وزارتخانه می‌رسد و ما درصدی از پول بازیکنان را پرداخت می‌کنیم.

علی صلاحی که به عنوان معاون اقتصادی باشگاه استقلال انتخاب شده مگر قول نداده بود اسپانسر 9 میلیارد تومانی می‌آورد؟

او فعلا کاری انجام نداده و در تلاش است اما فعلا خروجی نداشته است. در کار باید دو عملیات انجام داد یا مصاحبه کرد و یا پول آورد. ما هم تقسیم کار کرده‌ایم و فعلا آقای صلاحی مصاحبه می‌کند.

در جلسات هیئت مدیره بحثی برای توضیح خواستن از صلاحی نداشته‌اید؟

اگر من بخواهم به این مقوله‌ها بپردازم از کارها عقب می‌افتم و فعلا به دنبال اسپانسر هستم و از این در به آن در می‌زنم تا کار تمام شود. بعداز اینکه اسپانسر تیم را مشخص کردم حتما می‌گویم چرا تا آخرین لحظه بدون اسپانسر ماندیم و چک برگشت خورد.

شنیده می‌شود مجتبی جباری از یک تیم قطری پیشنهاد دارد. آیا می‌خواهید این بازیکن را از دست بدهید.

من اسم تیم قطری را نمی‌دانم و این پیشنهاد به دست باشگاه نرسیده است. همه چیز بستگی به نظر سرمربی دارد اگر او چنین اجازه‌ای دهد من باید این مورد را بررسی کنم. سال گذشته دیدید که وقتی وسط فصل بازیکن ما رفت چه مشکلاتی پیش آمد.

گفته می‌شود قرار است در مراسمی شما و رویانیان را آشتی دهند؟

ما با هم قهر نیستیم که آشتی کنیم. این بحث‌هایی که می‌کنیم فوتبالی است و برداشت‌هایی است که ما از همدیگر داریم. من وقتی صحبت می‌کنم اسم تیم نیاوردم یا وقتی گفتم پرسپولیس 20 میلیارد هزینه کرده، رویانیان فکر کرد که می‌گویم پرسپولیس این 20 میلیارد را هزینه بازیکن کرده است. مگر فوتبال ارزش دارد که دو نفر با هم قهر کنند. اینها بحث کلاسیک دو باشگاه دارد. اگر با رویانیان هم صحبت کنید همین حرف من را می‌زند. ما دو نفر همدیگر را در خیابان ببینیم سریع روی همدیگر را می‌بوسیم. آنها که فکر می‌کنند ما با هم قهریم صابون به دلشان نزنند چرا که با هم مشکلی نداریم.

نکونام هم که کاپیتانی را به رحمتی داد.

این حرکت حرفه‌ای‌گری نکونام را نشان می‌دهد و اینکه چقدر باشخصیت است و تا احساس کرد ممکن است کاپیتانی او برای استقلال حاشیه ایجاد کند، بازوبند را به رحمتی داد. اگر تا روز گذشته عده‌ای ایراد می‌گرفتند که چرا قرار است کاپیتانی به نکونام داده شود این تصمیم نکونام نشان داد که او کاملا شایسته کاپیتانی بوده و من به عنوان مدیر عامل از او تشکر می‌کنم. او نشان داد که برای سربلندی استقلال به این تیم آمده نه کاپیتانی.

شاید اگر مجیدی کمی صبر می‌کرد نکونام بازوبند را به او می‌داد؟

احتمال این مسئله بود و حتما آن موقع هم نکونام چنین بینشی داشت. به هر حال فوتبال همین است. یک لحظه بازیکن اشتباه می‌کند و حریف گل می‌زند.

برای زمین تمرین چه فکری کردید؟

جالب است که همه به ساعت تمرین استقلال ایراد می‌گیرند در حالی که پرسپولیس هم قبل از افطار تمرین می‌کند. مثلا می‌گویند چرا کمپ استقلال نور ندارد در حالی که هنوز استادیوم‌های ما نور کافی ندارد. از نظر فنی هم برای ما خوب نیست که زیر نور تمرین نکنیم اما در تلاشیم زمین مناسبی پیدا کنیم.

و امشب با سایپا بازی دارید؟

باید خیلی حواسمان جمع باشد. همه تیم‌ها انگیزه دارند. دیدید که فجر سپاسی با چه انگیزه‌ای مقابل پرسپولیس بازی کرد. نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم.بازیکنان پرسپولیس

آشتیانی: پروین هم موافق مربی خارجی بود/ باید به ژوزه فرصت داد

تصویر خبر

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که علی پروین نیز در ابتدای فصل موافق حضور مربی خارجی در این تیم بود.

ابراهیم آشتیانی در خصوص شکست 3 بر 2 پرسپولیس مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: متاسفانه آن توقعی که از بچه‌ها می‌رفت برآورده نشد و واقعا جای تاسف است. این تیم دیر جمع شد و استخوان بندی کل تیم در لحظات آخر شکل گرفت و همین ضربه می‌زند.

وی افزود: فوتبال یک بازی دسته جمعی است و برای اینکه دو بازیکن کنار هم کار ترکیبی انجام دهند، زمان نیاز است و متاسفانه این تیم زمان زیادی نداشت اما باید به ژوزه فرصت داد تا نقاط ضعف را برطرف کند.

آشتیانی عنوان کرد: زمانی که من در پرسپولیس بازی می‌کردم و چه در سال‌های بعدتر از آن دفاع کناره‌های پرسپولیس همیشه به خط حمله کمک می‌کردند اما در بازی شب گذشته مدافعان چپ و راست پرسپولیس حرکتی نداشتند و همین مسئله باعث شد فجر سپاسی با فشردگی در مرکز دفاعی خود حملات پرسپولیس را خنثی کند و علی کریمی هم پشت تک فوروارد تیم نمی‌توانست بازیسازی کند.

وی در خصوص انتقادهای علی پروین از حضور مربی خارجی در پرسپولیس در شرایطی که کمیته فنی تصمیم به انتخاب ژوزه گرفته بودند، گفت: پروین یک فرد با تجربه است و سال‌ها با این تیم بوده و دیدگاهش نمی‌تواند منفی باشد. او باید روشنگری کند و ما هم می‌دانستیم در ابتدای فصل ژوزه به مشکل می‌خورد. او می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. در جلساتی که در کمیته فنی داشتیم می‌خواستیم حتما یک یا دو مربی ایرانی که پرسپولیسی هم باشند، مثل درخشان، پیروانی و استیلی به او کمک کنند اما ژوزه تمایلی به این کار نداشت و شاید در آینده به این مسئله برسد که مربیان ایرانی بیشتری در کنارش باشند.

عضو کمیته فنی پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به اینکه فصل گذشته تماشاگران خیلی اذیت شدند کمیته فنی ترجیح داد سرمربی خارجی به پرسپولیس بیاید. اگر پروین هم انتقادی کرده به دلیل فشار روانی زیادی است که احساس می‌کند. او هم خودش موافقت کرده بود که مربی خارجی بیاید. پروین دوست دارد پرسپولیس راه خوب و منطقی در پیش بگیرد و می‌دانم تمام وجود او پرسپولیس است. ما هم نباید حاشیه‌ها را زیاد کنیم و باید به ژوزه کمک کنیم. قصد دخالت در کار او را نداریم و نمی‌خواهیم ژوزه را تنها بگذاریم.رویانیان بی ادب شده است

ویانیان: برخی اظهارنظرها نپخته یا هدفمند بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برخی اظهارنظرها از روی ناپختگی است یا به صورت هدفمند بوده است.

محمد رویانیان در مورد وضعیت پرسپولیس پس از شکست 3 بر 2 مقابل فجرسپاسی گفت: قاطعانه از کادر فنی و بازیکنان حمایت می کنم و معتقدم در سایه حمایت از این مجموعه، آینده روشنی پیش روی پرسپولیس خواهد بود.

وی افزود: این پیروزی را به محمود یاوری و شاگردانش تبریک می گویم و از سرمربی و بازیکنان پرسپولیس قاطعانه حمایت می‌ کنم و امیدوارم برخی اظهار نظرها از سر دلسوزی باشد نه مسائل دیگر!

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: برخی اظهارنظرها که پس از پایان بازی مطرح شده یا از نپختگی محض و عجولانه بودن نشأت می گیرد یا ریشه در یک برنامه ریزی هدفمند دارد که خیلی زود خودش را نشان داد. در این باره پس از بررسی های دقیق بیشتر توضیح خواهم داد و در صورت لزوم تصمیم گیری خواهم کرد اما تاکیدم بر این است که همه بدانند حمایت قاطع و کاملی از سرمربی، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس خواهم داشت و به آینده این تیم بسیار امیدوارم.

تصویر تیتر 1: 


تارتار: با دایی مشکلی ندارم، همه چیز تمام شده است

تارتار: هواداران ما را شرمنده کردند/ من مقصرم

تصویر خبر

سرمربی گهر زاگرس مسئولیت شکست برابر راه‌آهن را برعهده گرفت و گفت: من مقصر این موضوع هستم.

مهدی تارتار پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل راه‌آهن گفت: در 2 بازی ابتدایی شکست خوردیم و کارمان سخت شده است. در دیدار بعدی هم باید در استادیوم تختی به مصاف پرسپولیس برویم. درست است که ما میزبانیم اما مشکلاتی وجود دارد و امیدوارم هرچه زودتر مشکل میزبانی ما حل شود.

وی افزود:‌ نتیجه نباید اینطور می‌شد. درست زمانی که بازی دست ما بود گل خوردیم. 2 گل ابتدایی را روی ضربات ایستگاهی دریافت کردیم و پس از خوردن گل سوم بچه‌های تیم ما تمرکزشان را از دست دادند. راه‌آهن در نیمه دوم با تجربه‌تر بازی کرد و نمایش بهتری داشت. اگر توپ‌هایی که ما به تیر دروازه زدیم به گل تبدیل می‌شد، بازی می‌توانست مساوی به پایان برسد.

تارتار در مورد تشویق هواداران تیمش در پایان مسابقه با وجود شکست 3 بر یک عنوان کرد: این اتفاق در فوتبال ما بی‌سابقه بود که یک تیمی که باخت سنگین 3 بر یک را متحمل شده مورد تشویق قرار بگیرد. هواداران ما را شرمنده خودشان کردند، و چیزی جز شرمندگی ندارم. مقصر این شکست من هستم و با توانایی‌هایی که تیم ما دارد سعی می‌کنیم این مسئله را جبران کنیم.

وی در مورد بازی ندادن به نیکبخت واحدی و محمد پروین گفت: نیکبخت مصدوم است و تازه به جمع ما اضافه شده، پروین هم دیر به تیم ما پیوسته است و شرایط بدنی‌اش هنوز مطلوب نیست.

سرمربی گهر در مورد اینکه از میزبانی‌شان باید در بیرون از خانه استفاده کنند، تاکید کرد: اگر می‌توانستیم در استان خودمان بازی کنیم مطمئن هستم در استادیوم جای سوزن‌ انداختن هم نبود. این دست مسئولان استان است و باید تلاش کنند از میزبانی‌مان در شهرستان درود استفاده و بازی‌ها را در استان لرستان برگزار کنیم. اگر این اتفاق بیفتد می‌بینید که هوادارانمان چه نعمتی هستند و دیگر در شهر غریب اینطور اتفاقات نمی‌افتد.

تارتار در مورد خوش و بش با دایی در ابتدا و پایان مسابقه گفت:‌ من و دایی مشکلی نداشتیم و گاهی این اتفاقات می‌افتد. ایشان من را شرمنده کردند و به سمت نیمکت ما آمدند. ما با هم رفاقت دیرینه داشتیم و خیلی خوشحال شدم که دایی را دیدم و با هم خوش و بش کردیم. هیچ مشکلی بین ما نبوده و نیست.پاسخ جوزه به پروین

ژوزه: پروین را نمی‌شناسم/اگر او بهتر است چرا سرمربی پرسپولیس نشد؟

تصویر خبر

سرمربی پرسپولیس در واکنش به انتقادات علی پروین گفت: پروین را نمی‌شناسم و نمی‌دانم کیست و اگر بهتر از من است چرا سرمربی تیم نشد؟

مانوئل ژوزه پس از شکست 3 بر 2 خانگی مقابل فجرسپاسی گفت: ابتدا باید بگویم وقتی نیمه دوم شروع شد و می‌خواستیم روی نیمکت بنشنیم آقایان گفتند چمن خراب می‌شود و باید از دور زمین به سمت نیمکت بروی. شش، هفت دقیقه طول کشید تا روی نیمکت برسم چون آقایان می‌گفتند چمن خراب می‌شود.

وی در مورد شکست پرسپولیس تصریح کرد: هفته‌های اول خیلی سخت است و بزرگترین کار دوران ورزشی‌ام را قبول کرده‌ام. تیمی را قبول کرده‌ام که باید برای قهرمانی تلاش کند اما باید بپذیرید 15 روز قبل از لیگ این تیم را تحویل گرفتم. شاید اگر از اول بودم پرسپولیس را به این شکل درست نمی‌کردم. معلوم است بازیکنانم را نمی‌شناسم اما باید کم کم این اتفاق بیفتد.

سرمربی پرسپولیس گفت: از هیچ چیزی نترسیدم و این کار را قبول کردم و حالا هم جلوی شما سرم بالا است و بدون مشکل جواب‌تان را می‌دهم. ما در نیمه اول بد نبودیم و می‌توانستیم 4 گل بزنیم. حریف حتی یک شانس هم نداشت اما در نیمه دوم بخصوص در خط دفاع کند عمل کردیم و با وجود اینکه همه اینها را تمرین کرده بودیم اما اشتباهات بزرگی انجام دادیم. نمی‌دانم آن توپ پنالتی بود یا نه اما روی گل سوم اشتباه بدی تکرار کردیم که روی گل دوم هم همین کار را انجام داده بودیم.

ژوزه تاکید کرد: به بازیکنان حریف هم تبریک گفتم اما نمی‌دانم چرا تیم ما نمی‌توانست خوب توپ را بچرخاند و نمی‌دانم چرا بازیکنانم عصبی بودند. بازیکن تیم بزرگی مثل پرسپولیس باید راحت باشد اما بدون تماشاگر هم کار سخت است. نمی‌دانستم که بازی‌ها بدون تماشاگر است و 4 روز پیش این موضوع را متوجه شدم. ما راه درازی داریم و 14 بازیکن جدید در این فصل گرفته‌ایم. نمی‌توانم 14 بازیکن را در 14 روز هماهنگ کنم. بعضی از آنها از تیم‌های کوچک‌تر آمده‌اند و فشار بازی در تیم کوچک با تیم بزرگ فرق دارد به همین خاطر بود که بعضی از آنها عصبی بودند.

وی افزود: مدام از سمت راست حمله می‌کردیم و جالب بود که از سمت چپ ضدحمله می‌خوردیم. به خاطر این باخت ناراحت هستیم اما سعی می‌کنیم تیم را درست کنیم و در بازی بعد همه چیز درست شود. خیلی سریع نمی‌شود این تیم را عوض کرد اما به آینده امیدوارم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قبول دارد ریسک بزرگی کرده‌ که بدون شناخت از بازیکنان مربی این تیم‌ شده‌، اظهار داشت: همه چیز برعکس انجام شده و درست است که اول بازیکن گرفته‌اند و بعد مربی آورده‌اند. کارها به این شکل انجام نمی‌شود و اگر در طول بازی‌ها به خصوص هفته اول حریفان نزدیک ما بازی‌هایشان را ببرند کار در ادامه خیلی سخت می‌شود. البته بقیه تیم‌ها هم امتیاز از دست می‌دهند ولی اگر بیش از این امتیاز از دست بدهیم کار سخت می‌شود. این 3 امتیازی که امروز از دست دادیم باید در بازی آینده به دست آوریم اما نمی‌توانم در مدتی کوتاه طرز فکر بازیکنانم را عوض کنم.

یکی از خبرنگاران گفت به شما تبریک می‌گویم که قبل از آنکه خبرنگاران سؤال حاشیه‌ای بپرسند خودتان در جواب‌هایتان پاسخ آنها را می‌دهید که ژوزه گفت: یک تیم شاید استرس داشته باشد اما قبل از لیگ اصلاً تمرینی نداشتیم. من شعبده‌باز نیستم که با یک بشکن زدن تیم را عوض کنم. با تجربه‌ای که دارم اگر همه آرام باشند همه چیز درست می‌شود و در نیم‌فصل می‌توانیم بازیکن بگیریم اما می‌دانم که بازیکنانم از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

وی در خصوص اینکه آیا قبول دارد نیمه مربیان را باخته است، گفت: وقتی تیم من نتیجه را پیش است و گل نمی‌زند نمی‌توانم بازیکنان را عوض کنم. روی پنالتی هم توسط دفاع خود اشتباه کردیم. هفته پیش‌ تعویض‌های ما جواب داده بود اما این هفته اینگونه نشد. بازی بدون تماشاگر به نفع تیم حریف است.

همان خبرنگار در پاسخ به ژوزه گفت من قانع نشدم چون شما همه چیز را به دیر آمدنتان ربط می‌دهید که ژوزه گفت: فوتبال همین است.

یکی دیگر از خبرنگاران پرسید چه اصراری است که با این سیستم به میدان می‌روید که سرمربی پرسپولیس پاسخ داد: به خاطر نحوه تمرینات، آمادگی بازیکنان و شیوه بازی حریف این کار را کردم. باخت ما به خاطر اشتباهات فردی بود.

به گزارش فارس از این لحظه به بعد نشست خبری سرمربی پرسپولیس با حاشیه‌های کوچکی همراه شد. یکی از خبرنگاران از سرمربی پرسپولیس پرسید که علی پروین به شدت از نحوه بازی این تیم انتقاد کرده که ژوزه در کمال تعجب به خبرنگاران گفت: من پروین را نمی‌شناسم و نمی‌دانم کیست.

در همین لحظه مترجم مربی پرسپولیس وارد عمل شد و همه چیز را برای او توضیح داد که ژوزه در پاسخ گفت علی پروین انتقاد کرده است؟ پس چرا پروین را به جای من به عنوان سرمربی انتخاب نکرده‌اند؟ اگر او باهوش‌تر است بیاید و جای من بنشیند. من 22 قهرمانی در کشورم دارم و بهترین مقام‌ها را کسب کردم. سؤال من اینجاست که اگر پروین بهتر است پس چرا او را نمی‌آورند؟ فکر کنم ایشان در بردها چیزهایی بگوید که انگار متعلق به خودش است اما وقتی ببازیم، باخت فقط یک پدر دارد و آن هم من هستم. اگر ایشان مدیر فنی تیم است باید با من در مورد فوتبال رودررو صحبت کنند.

ژوزه در خصوص اینکه برای ساختن پرسپولیس ایده‌آل چقدر زمان می‌خواهد گفت: با 15 روز و یک ماه نمی‌توان تیم را درست کرد. اگر خوب نتیجه بگیریم کار راحت‌تر می‌شود و اگر دیر نتیجه بگیریم سخت‌تر. این به شخصیت بازیکنان هم بستگی دارد به شرط آنکه به خاطر این باخت خودشان را پایین نیاورند.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا به این تیم امیدوار هستید یا خیر، گفت: اگر امید نداشتم به اینجا نمی‌آمدم.دایی

دایی: هنوز 50 درصد از توانایی‌‌هایمان را نشان نداده‌ایم

تصویر خبر

سرمربی راه‌آهن پس از برتری مقابل گهر گفت: هنوز 50 درصد توانایی‌هایمان را بروز ندادیم.

علی دایی پس از برتری 3 بر یک برابر گهر زاگرس گفت: بازی خوبی بود و گل‌های قشنگی به ثمر رساندیم. در نیمه دوم اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم 3،4 گل دیگر بزنیم. دو تیم خوب بازی کردند و موقعیت‌های زیادی خلق کردند و این نشان می‌دهد برای کسب امتیاز پا به میدان گذاشته بودند.

وی اضافه کرد: در نیمه اول پس از زدن گل دوم شیرازه دفاعی گهر به هم ریخت و پس از اینکه گل سوم را زدیم بازیکنان ما مغرور شدند و اگر اینطور نمی‌شد می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. گهر برخلاف جریان بازی به یک گل رسید. در نیمه دوم با صحبت‌هایی که انجام دادیم بچه‌های ما بازی خوبی انجام دادند. از بازیکنانم ممنون هستم. ما باید خودمان را برای دیدار با سپاهان آماده کنیم.

دایی در مورد اینکه زمان زیادی نیست تمریناتشان را شروع کردند اما نتایج خوبی کسب کردند، اظهار داشت: ‌تمام سعی من این است که در هر بازی نتیجه خوبی بگیریم. تیم ما کار زیادی دارد و هدفمان این است که از همین روزهای اول خودمان را به بالا برسانیم. بازی‌های بعدی ما برابر سپاهان و تراکتورسازی است و عیار خودمان را باید در این دو بازی نشان دهیم و انشاءالله بتوانیم از این دو بازی سربلند بیرون بیاییم.

وی در مورد اینکه آیا امسال همانند سال گذشته مشکلات مالی ندارند، گفت: مطمئناً بزرگ‌ترین حسن تیم امسال این است که دغدغه مالی نداریم. بچه‌ها پول سال قبل را گرفتند و مالکان جدید 40 درصد پیش‌قرارداد امسال را به بازیکنان پرداخت کردند. همه جوره حمایت شدیم و انشاءالله بتوانیم با بازی‌های خوب و انجام تمرینات بیشتر پاسخگوی اعتماد مالکان باشیم.

دایی در پاسخ به این سؤال که کاپیتانی در برخی تیم‌ها معیارهای متفاوتی دارد و در استقلال هر روز یک نفر به عنوان کاپیتان معرفی می‌شود، تاکید کرد: من سرمربی راه‌آهن هستم و درباره تیم خودم صحبت می‌کنم، امسال دوست دارم فقط در مورد مسائل خودم صحبت کنم و فقط خواهش می‌کنم از راه‌آهن سؤال بپرسید.

دایی در مورد اینکه با انصاری‌فرد کار نمی‌کرده گفت: این موضوع را از ایشان بپرسید، من کارم را انجام می‌دهم و مباحث فنی به من مربوط است. چیزی که بود این است که من به هیچ‌وقت با مالکان قبلی باشگاه کار نمی‌کردم. مالکان جدید با یک برنامه‌ریزی درست و اصولی به راه‌آهن آمدند. آنها می‌خواهند باشگاه‌داری کنند نه تیم‌داری. دوست دارم به بخش خصوصی کمک کنم و انشاءالله امسال نسبت به قبل نتیجه بهتری بگیریم.

وی در مورد درخشش مجتبی شیری و علاقه‌ای که به جوان‌گرایی دارد، تصریح کرد: بازیکنان خیلی خوبی داریم، مجتبی سال قبل هم در هفته‌های پایانی گل‌های قشنگ و 3 امتیازی برای ما به ثمر رساند و امسال هم خیلی خوب کار را شروع کرده است. ظرفیت او بیشتر از این‌هاست و می‌تواند بهتر بازی کند. مجتبی اگر باهوش‌تر بود و با تجربه‌تر عمل می‌کرد می‌توانست 3 گل بزند. او جزو سرمایه‌های فوتبال ماست و من روی بازیکنی بی‌جهت سرمایه‌گذاری نمی‌کنم. شیری کسی بود که سال قبل تست و توانایی‌هایش را نشان داد و الان هم به بازیکن فیکس من تبدیل شده است. اسم‌ها در تیم من بازی نمی‌کند و من بازیکنان را بر اساس توانایی‌های فنی‌شان استفاده می‌کنم.

سرمربی راه‌آهن در مورد خان‌زاده که امسال به پرسپولیس رفت و توانست به تیم ملی هم برسد، گفت: من همیشه جوانگرایی می‌کنم. بازیکنان جوان احتیاج به راهنمایی دارند. هر جوانی خوب کار کند، می‌تواند به ترکیب برسد و بازی کند.

دایی در مورد اینکه نفت هم سال گذشته کارش را دیر شروع کرد و توانست در نیم فصل اول جزو 3 تیم‌ اول جدول قرار بگیرد، گفت: ما راه‌آهن هستیم نه هیچ تیم دیگری. ما در راه‌آهن کار می‌کنیم و تیم خودمان را داریم، البته تجربیات دیگر تیم‌ها به ما کمک می‌کند و از آنها درس می‌گیریم،. هنوز 50 درصد توانایی‌هایمان را بروز ندادیم. تیمم ضعف دارد و این را می‌دانم. باید کار کنیم، هیچ چیزی را آسان نمی‌گیریم و با قدرت کارمان را دنبال می‌کنیم، تا سرنوشت تیم‌های مثل نفت را پیدا نکنیم.

وی در مورد خوش و بش با تارتار و بردن دسته گل به سمت او گفت: امروز میزبان بودیم و وظیفه من این بود که به سمت میهمانم بروم. اتفاقات گذشته تمام شده و نباید آنها را ادامه بدهیم. احترام میهمان در زمین تیم من واجب است. شاید من دلم از تارتار گرفته بود اما وظیفه‌ام بود که به او خوش‌آمد بگویم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. با تارتار در تیم ملی ارتش‌ها همبازی بودم و در یک برهه با هم در پرسپولیس همکار بودیم. در یک برهه از دلگیر شدیم ولی آدم‌ها نباید مسائل را ادامه دهند.خبراز لیگ

علی‌عسگر: ترکیب دست ژوزه نیامده است

تصویر خبر

بازیکن پرسپولیس گفت: مانوئل ژوزه شناختی از بازیکنان ندارد و هنوز ترکیب دست او نیامده است.

علی عسگر عنوان کرد:‌ بازی بدی انجام ندادیم اما بدشانسی آوردیم. باخت در ابتدای فصل به هیچ ‌عنوان خوب نیست و باید در بازی‌های آینده جبران کنیم.

وی افزود: باید می‌بردیم اما متأسفانه نتوانستیم بازی را اداره کنیم. مانوئل ژوزه شناختی از بازیکنان ندارد و هنوز ترکیب دست سرمربی نیامده است.خبر

بنگر: داور چمن را دید و برای فجر پنالتی گرفت

تصویر خبر

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داور مسابقه چمن را دید و برای فجر اعلام پنالتی کرد.

محسن بنگر پس از شکست 3 بر 2 برابر فجرسپاسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمی‌دانم داور چرا پنالتی گرفت. او آمد و چمن را دید و گفت چون چمن کنده شده پنالتی است. باختیم و نمی‌شود زیاد در مورد بازی حرف زد.

وی ادامه داد: روز بدی داشتیم و باید در آینده بهتر بازی و جبران کنیم هرچند می‌توانستیم برابر فجر بازنده نباشیم.کریم جان تو بگیر بخواب

انصاری‌فرد: به هیچ تیمی پیشنهاد یک میلیاردی ندادم/نمی‌توانم جواب فتح‌الله‌زاده را بدهم

تصویر خبر

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که هیچ‌وقت پیشنهاد یک میلیاردی به تیمی نداده است.

کریم انصاری‌فرد پس از شکست 3 بر 2 پرسپولیس برابر فجر سپاسی گفت: بازی خوبی نبود و توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. واقعاً شکست تلخی در ابتدای لیگ تجربه کردیم و باید تلاش کنیم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

وی درباره صحبت‌های فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال در برنامه 90 خاطرنشان کرد: زمانی که برنامه 90 پخش می‌شد خواب بودم و صحبت‌های آقای فتح‌الله‌زاده را نشنیدم و به همین دلیل دوست ندارم زیاد در این باره حرف بزنم. سال گذشته نیز که آقای فتح‌الله‌زاده نتوانست مرا جذب کند مسائلی را مطرح کرد.

انصاری‌فرد ادامه داد‌: چون آقای فتح‌الله‌زاده هم‌زبان و بزرگتر من است نمی‌توانم جواب او را بدهم و درباره‌اش حرف بزنم. سال گذشته زمانی که خوب یارگیری نکردند اعلام کردند انصاری‌فرد مبلغ یک میلیارد می‌خواهد که ما در توان‌مان نیست. به همین روز عزیز، نه در استقلال، نه پرسپولیس و نه در سایپا یک بار هم پیشنهاد یک میلیاردی یا هزار میلیاردی ندادم و چنین ارقامی به هیچ عنوان صحبت ندارد.

مهاجم پرسپولیس تاکید کرد: زمانی که فیلم حرف‌های آقای فتح‌‌الله‌زاده را ببینم صددرصد در مورد این موضوع صحبت خواهم کرد و هم‌اکنون نمی‌توانم بیش از این حرف بزنم.

وی در پاسخ به این سؤال که مبلغ واقعی قراردادش چقدر است، گفت: این موضوع را از باشگاه بپرسید..:: آخرین مطالب ::.

» خداحافظی......................... ( چهارشنبه 5 مهر 1391 )
» تبریک آندو به پژمان منتظری ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تراکتوری ها 50 میلیون تومان از حساب قلعه نویی کم کردند! ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فرهاد اقای گل ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ستارگان ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» بائو: خوشحالم پاسخ قاطعی به شایعات داده‌ام ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» کیانوش از فردا استارت می زند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ارسلونا قرارداد مسی را تمدید می‌کند باشگاه بارسلونا فاش کرد قصد دارد برای تمدید قرارداد ستاره تیمش به او پیشنهاد جدیدی ارائه کند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده با مدیران اسپانسر جدید به توافق رسید ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» مرفاوی: بدهکارها برای ماندن در استقلال چانه‌زنی می‌کنند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» آیا مجیدی در اروپا ست؟ ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» جلسه قلعه نویی با فتح الله زاده ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» هدیه مسئولان استقلال به پژمان: چند سکه بهار آزادی ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز بارسلونا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» نشتی خبر قلعه نویی قبل از بازی با فجر سپاسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز تیم فوتبال ریال مادرید ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» انصاری فرد: کاش استقلالی می‌شدم ! ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» جلسه هماهنگی بازی استقلال _فجر برگزار شد ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» دو نکته از کمپ ناصر حجازی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» ببینید....ورژن جدید مسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» پیروزی بارسلونا، منچستریونایتد و بایرن مونیخ / توقف چلسی برابر یوونتوس ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» استقلال- فجرسپاسى : جدال سرهنگ و ژنرال ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» قلعه‌نویی: فردا می فهمید چه کسانی نیمکت نشین هستند ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» بارسا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» گزارش و حاشیه های تمرین امروز تیم فوتبال استقلال ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» تمرینات بارسا در یوفا+عکس ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» آربلوا: راموس هنوز یک بازیکن کلیدی برای مادرید است ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» مودریچ: برای چنین بازی‌هایی به مادرید پیوستم ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» شکایت باشگاه استقلال از فرزامی ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» طاهری: استقلال با پرسینگ مانع شوتزنی مقاومت شود ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )

صفحات سایت: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

پیچک

اسلایدر

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic