mouse code

كد ماوس

خبر از استقلال

مصاحبه ای از فرهاد مجیدی درباره هاشمیان

فرهاد مجیدی درباره خداحافظی هاشمیان از فوتبال گفت که از شنیدن این خبر شوکه شده است و تصور نمی‌کرد که فوتبال ایران به راحتی با خداحافظی هاشمیان کنار بیاید.
فرهاد مجیدی در گفت و گو با مجله اینترنتی جهان و ورزش درباره خداحافظی وحید هاشمیان از دنیای فوتبال گفت: خداحافظی وحید از فوتبال خیلی برایم سخت بود و از شنیدن آن شوکه شدم. هرچند احساس می کنم او همواره بهترین راه‌ها را انتخاب می کند و قطعاً این بار نیز شرایط را برای خداحافظی مناسب دیده است اما تصور نمی کردم فوتبال ایران به راحتی موجبات خداحافظی یکی از مهاجمان خوب و کلاسیک خود را فراهم کند.
وی درباره شخصیت وحید هاشمیان اظهار کرد: من بارها با وحید در اردوها هم اتاق بوده ام و به جرات می توان گفت وحید یکی از باشخصیت ترین و بااخلاق ترین فوتبالیست های ایران است که تاکنون دیده ام. او هرگز حاضر نبود تا مسائل اخلاقی، فوتبالی و حرفه ای جای خود را به مسائل حاشیه ای و غیرفوتبالی دهد. وحید هیچ وقت تن به ذلت و روابط پشت پرده و ارتباط های خاص نمی داد و اعتقادی به پارتی بازی و کمک گرفتن از گروه‌های قدرت در فوتبال نداشت و همواره آهسته و پیوسته حرکت کرده است که این نیز می تواند الگوی خوبی برای نسل جوان باشد.
کاپیتان پیشین آبی‌ها درباره تجلیل و استفاده از تجربیات هاشمیان بیان کرد: در ابتدا باید عنوان کنم امثال هاشمیان در فوتبال کشورمان کم هستند و باید قدر او را دانست و نباید گذاشت وحید نیز به تاریخ بپیوندد. متأسفانه افراد مشابه او مانند خاکپور در فوتبال ما کنار مانده اند. به هر حال امیدوارم فوتبال ایران و مسئولان قدر جایگاه اخلاقی وحید در میان مردم را بدانند و هرچه زودتر شاهد حضور وحید برای انتقال دانش و تجربه عالی او به فوتبال ایران باشیم که این امر نیازمند اعتماد و اطمینان مدیران فوتبال ایران است، تا پای افراد خوش نام و باتجربه ای چون وحید که 11 سال سابقه بازی در آلمان را دارد و توانسته است بهترین و معتبرترین مدرک مربیگری را اخذ کند فراهم شود. نسل جدید فوتبال ایران باید وحید و امثال او که به اندازه انگشتان یک دست هستند را برای خود الگو قرار دهد و رفتار کاملاً حرفه ای یک بازیکن ناب ایرانی را از او بیاموزد.
مجیدی در ادامه افزود: شخصاً علاقه مند هستم در صورت امکان با کمال میل برای بازی خداحافظی او که به نظرم فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس بازی مناسبی در شأن او تدارک خواهند دید حضور داشته باشم و سهم کوچکی در آن ایفا کنم.
وی درباره جایگاه اجتماعی وحید هاشمیان در نزد فوتبال دوستان گفت: به نظرم همیشه در تاریخ تیم های سرخابی بازیکنانی نظیر حجازی و پروین حضور داشته اند که در نزد هواداران مقابل نیز قابل احترام بوده اند و وحید نیز از این دست بازیکنان به شمار می رود و هواداران استقلال به دلیل کم حاشیه بودن و حرفه ای زندگی کردن هاشمیان، او را می پسندند. هرچند او برخلاف دیگران در دوران بازیگری تمایلی برای مصاحبه و گرفتن عکس تمام قد رنگی نداشت و توانست 11 سال دور از وطن با تلاش فراوان تنها به فوتبال بپردازد و کمتر درگیر مسائل حاشیه ای شود که این نکات را مردم به خوبی درک می کنند .
مجیدی با تمجید از روحیه بالا و اخلاقی هاشمیان انضباط را رکن اول اخلاقیات او عنوان کرد و با ذکر دو خاطره صحبت های خود ادامه داد: در زمان مربیگری قلعه نویی در تیم ملی بود که با وحید هم اتاق بودم و درست شب قبل از بازی با کره دیدم وحید چراغ های اتاق را رأس ساعت 9 خاموش کرد و خواستار این شد که زودتر استراحت کنیم. من هم که انضباط وحید برایم جالب بود بنابر احترام به او شب را زودتر از همیشه به استراحت پرداختم و حتی حاضر نشد تا آخرین اخبار ورزشی را بشنویم و تاکید داشت شب قبل از بازی زودتر استراحت کنیم و همین بود که فردای آن شب گل حساس و زیبایی را با تیزهوشی وارد دروازه کره جنوبی کرد.
مجیدی افزود: دومین خاطره ام با وحید به زمان حضورم در النصر امارات برمی‌گردد که برای اردویی در آلمان به بوخوم رفته بودیم. در آنجا من به همراه تعدادی از بازیکنان برای دیدن وحید و تمرینات بوخوم به آنجا رفتیم.نکته جالب این بود که تعدادی از بازیکنان و هم تیمی های او به نوعی از تمرینات جدی و بازی محکم او ناراضی بودند در حالی که این سبک بازی و اخلاق وحید بود که در آن تلاش و جدیت حرف اول را می زد و برایم جالب بود که آلمانی ها که خود در نظم و جدیت زبانزد هستند در مقابل جدیت وحید کم آورده بودند.
مجیدی در پایان گفت: برای وحید عزیزم در هر جایی که هست آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم و قدم نو رسیده را به او و همسرش تبریک می گویم و امیدوارم او را به زودی در لباس مربیگری ببینم ./ش


hsjrghg d;akfi nv ;vlhk

 کاروان استقلال یکشنبه در کرمان 
تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، کاروان تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل مس‌کرمان ساعت 18:20 روز یکشنبه از طریق فرودگاه مهرآباد راهی کرمان خواهد شد.

گفتنی است استقلالی‌ها در طول اقامت خود در کرمان در هتل پارس حضور خواهند داشت.

همچنین استقلالی‌ها ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه به تهران بازمی‌گردند.

 

ماجدی : فردا در تهران تمرین نداریم و در کرمان زیر نور تمرین می کنیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که نامه‌ای مبنی بر تعویق بازی با پرسپولیس به دستشان نرسیده است.

میرشاد ماجدی  درباره برنامه استقلال برای بازی با مس کرمان اظهار داشت: تمرین امروز بدون حضور خبرنگار و تماشاگر برگزار می شود و فردا ساعت 18:30 به کرمان می رویم. فردا در تهران تمرین نداریم و در کرمان زیر نور تمرین می کنیم.
وی در مورد شرایط پژمان منتظری گفت: منتظری چند جلسه است با تیم تمرین می کند و مشکلی ندارد و اگر کادرفنی تشخیص دهد می تواند به میدان رود.
ماجدی در خصوص اینکه گفته می شود قرار است بازی های این تیم با پرسپولیس در هفته ششم و پیکان در هفته هفتم به دلیل برگزاری اجلاس جنبش کشورهای غیر متعهد در تهران به تعویق بیفتد، گفت: هنوز فدراسیون نامه رسمی به ما نداده و البته بعید می دانم بازی با پرسپولیس تعویق بیفتد چون بازی ما سوم شهریور است اما این اجلاس از پنجم شهریور آغاز می شود. ما دوست نداریم بازی عقب بیفتد چون برنامه های لیگ برای ما فشرده می شود./شمجتبی جباری دربی هفتاد و پنجم را از دست !مجتبی جباری که در این فصل هنوز برای استقلال به میدان نرفته به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو دیدار هفته ششم با پرسپولیس را هم از دست داد.
کادر پزشکی استقلال هنوز میزان دقیق دوری وی از فوتبال را اعلام نکرده چرا که باید MRI جباری مورد بررسی قرار گیرد و سپس میزان مصدومیت و دوری این بازیکن مشخص شود اما فعلا جباری قادر به بازی نیست.
استقلال در هفته ششم لیگ باید با پرسپولیس روبرو شود. این بازی در صورتی که به دلیل برگزاری اجلاس جنبش کشورهای غیر متعهد عقب نیفتد در تاریخ سوم شهریور برگزار می شود.
خبر دیگر اینکه توزی نیز به دلیل کمر درد نمی تواند دوشنبه شب هفته جاری مقابل مس بازی کند./شاکبرپور : دوست داشتم عنایتی به استقلال بیاید

استقلال در شرایطی این هفته مقابل مس کرمان قرار خواهد گرفت که تقابل اکبرپور و عنایتی جالب‌توجه خواهد بود. آن‌ها که دوستان صمیمی هستند و در استقلال با هم هم بازی بودند ‌، حالا باید در مقابل هم قرار گیرند.
اکبرپور در مورد تقابل با عنایتی می‌گوید : "من و رضا دوستانی صمیمی هستیم و همیشه آرزوی موفقیت برای او دارم و از گلزنی او خوشحال می‌شوم اما او هم می‌داند حساب این بازی از سایر بازی‌ها جداست و عنایتی نباید به استقلال گل بزند.
"من خیلی دوست داشتم او به استقلال بیاید تا در کنار هم باشیم اما این اتفاق نیفتاد و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم."
اکپرپور در مورد بازی با مس کرمان ادامه می‌دهد : "برخلاف تصور خیلی‌ها این یک بازی سخت برای استقلال است ، چون مس به دلیل بحرانی که دارد ، تحت هر شرایطی به پیروزی فکر می‌کند. از طرفی ما هم دنبال قهرمانی هستیم و حتی در بازی‌های بیرون از خانه هم باید به فکر برد باشیم. فکر می‌کنم بازی قشنگی شود و امیدوارم تیم ما برنده باشد."
اکبرپور در مورد انتقادهائی که در این سه بازی از استقلال شده ، می‌گوید : "تیم ما دچار تغییرات زیادی شده و نیاز به زمان داریم. این‌که بطور کامل هماهنگ نیستیم طبیعی است. ولی بطور حتم ، تا هفته‌ی ششم و روز دربی همان تیمی می‌شویم که هواداران می‌خواهند./ش


عمران زاده : استقلال واقعی را در دربی ببینید.


حنیف عمران زاده در باره بازی مقابل مس کرمان اظهار داشت:"مس تیم خوبی است که از کادر فنی و بازیکنان کارنامه داری تشکیل شده است. درست است که آن ها در سه هفته ابتدایی لیگ عملکرد قابل قبولی نداشته اند اما ما نباید به این موضوع توجهی داشته باشیم. به طور حتم حریف مثل همه تیم ها برای بازی مقابل استقلال از انگیزه های بالایی برخو ردار است. "
وی در ادامه اظهار داشت:" به زمان نیاز داریم تا به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم. اگر این اتفاقات بیافتد کار ما راحت تر خواهد شد. از هفته ششم و بازی دربی استقلال واقعی را ببینید. در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی از جمع ما جدا شدند و بازیکنان جدیدی به تیم آمدند. هماهنگ کردن این بازیکنان جدید با آنهایی که از قبل بودند نیاز به زمان دارد."
مدافع تیم فوتبال استقلال در پایان صحبت های خود گفت:" در کرمان بازی سختی خواهیم داشت. 3 امتیاز این بازی به ما کمک خواهد کرد تا به صدر جدول نزیک شویم. امیدوارم هواداران ما در کرمان استقلال را تنها نگذارند./ش


نکونام : پیشنهاد قطری‌ها هر چقدر باشد استقلال را ترک نمی‌کنم

جواد نکونام در بازی با ذوب‌آهن نسبت به بازی قبل خود خیلی بهتر بازی کرد. کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که آرام آرام به شرایط ایده‌آل نزدیک می‌شود بازی سه‌شنبه شب را اینگونه توصیف می‌کند: «در نیمه اول بسیار خوب بودیم و در نیمه دوم هم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. در نهایت در دقیقه 80 و با استفاده به‌موقع از کناره‌های زمین توانستیم به گل برسیم. در مجموع باید بگویم که بازی خوبی انجام دادیم و روز به روز هم بهتر می‌شویم. خیلی به این استقلال امیدوارم.»
نکونام برای رسیدن به شرایط ایده‌آل فرصت می‌خواهد. او در ادامه حرف‌هایش گفت:‌ »پس از پیوستن به استقلال تنها دو روز تمرین کردم و هنوز برای هماهنگ شدن و آمادگی کامل به زمان نیاز دارم. من نیاز دارم که چندین بازی دیگر انجام دهم تا کاملا در شرایط مسابقه قرار بگیرم ولی مطمئنم که روز به روز بهتر می‌شوم.»
نکونام که دوست ندارد درباره نحوه جدایی‌اش از تیم اوساسونا صحبتی با رسانه‌ها داشته باشد معتقد است که با 3 هفته نمی‌توان از اینکه چه تیمی مدعی است حرفی به میان آورد. جواد حرف‌هایش را اینگونه ادامه داد: «تازه هفته سوم لیگ برتر است و نمی‌شود از هم‌اکنون درباره مدعیان قضاوت کرد. همه تیم‌ها می‌توانند رقیب ما باشند ولی ما بازی به بازی بهتر شده‌ایم و روند رو به رشدمان کاملا مشخص است.»
نکونام در پایان و در پاسخ به این سوال که با توجه به پیشنهاد وسوسه‌انگیز قطری‌ها احتمال دارد که او در نیم‌‌فصل از استقلال جدا شود؟ گفت: «پیش از پیوستن به استقلال هم از قطر پیشنهاد داشتم و پیشنهاد آنها پابرجاست ولی من به‌عنوان یک استقلالی دوست داشتم که در استقلال بازی کنم و به این تیم آمدم و مطمئنا در نیم‌فصل از این تیم جدا نخواهم شد. پیشنهاد قطری‌ها هر چقدر هم که زیاد باشد من این فصل در استقلال خواهم ماند. مطمئن باشید تا پایان فصل برای استقلال بازی خواهم کرد.امیر قلعه‌نویی: تیم دلخواهم را تا دربی می ‌بینید

چهره خندان امیر قلعه‌نویی نشان از حس رضایت او از پیروزی دوم استقلال در هفته سوم دارد.

شاید اگر تیم او در این بازی به پیروزی نمی‌رسید بار دیگر فضای ورزشگاه آزادی علیه‌اش می‌شد اما دقیقه 84 وقتی امین منوچهری برای استقلال گل زد همه چیز به نفع سرمربی آبی‌ها تغییر کرد. آیا امیر قلعه‌نویی می‌تواند به همین روند ادامه دهد و از استقلال تیمی شکست‌ناپذیر بسازد؟
باز هم بردید اما پشت سر این برد حرف‌هایی هست.
به خاطر برد استقلال خیلی خوشحالم. ما از نقطه نظر تاکتیکی خیلی پیشرفت کردیم. خودتان دیدید که در ایجاد موقعیت خوب بودیم اما قبول دارم که هنوز آن تیم هماهنگ نشده‌ایم.
در خط میانی ناهماهنگی‌ها بیشتر است، دلیلش چیست؟
خودتان می‌دانید که اغلب بازیکنان خط میانی دیر به ما ملحق شدند. جانواریو، توزی و جواد نکونام تمرین‌های زیادی را با ما انجام نداده‌اند. کمی زمان می‌برد تا تیم‌مان روبراه بشود.
طی 3 بازی گذشته 3 گل زده‌اید. قدری از آماری که همیشه در استقلال برجا گذاشته‌اید و همواره بهترین خط حمله را داشتید عقب هستید.
بله، قبول دارم که عقب هستیم. استقلال چند هفته دیگر همانی می‌شود که من دوست دارم. می‌دانید که اصولا هیچ علاقه‌ای به داشتن یک تیم دفاعی ندارم. تیم‌های من همواره خوب حمله می‌کنند و خوب هم گل می‌زنند. قدری صبر کنید...
3 هفته دیگر تا دربی مانده؛ تا آن زمان استقلال همان می‌شود که شما می‌خواهید؟
به توانایی‌های خودم و این بچه‌ها ایمان دارم. بله تا 3 هفته دیگر و شاید هم زودتر استقلال همان تیمی می‌شود که من می‌خواهم. راستش خودم هم هنوز از سبک و سیاق بازی راضی نیستم اما از بچه‌ها به خاطر بازی خوبشان تشکر می‌کنم.
امین منوچهری یک گل باارزش برای شما زد.
نه تنها او بلکه همه بازیکنان در این برد نقش داشتند. از همه تشکر می‌کنم اما همیشه گفته‌ام که منوچهری به خاطر استقلال قید 150 میلیون تومان پول را زد. واقعا اینگونه بازیکنان ارزشی هستند. دستشان درد نکند. جا دارد دوباره از او تشکر کنم.
در جریان بازی با ذوب‌آهن سکوها آرام بود.
نمی‌دانم چرا هواداران عجله می‌کنند. امیدوارم صبور باشند. استقلال کار دارد. این را من می‌دانم اما رفته رفته درست می‌شویم. من دوست دارم اگر کسی هم تشویق می‌شود طوری باشد که در روحیه تیم اثر منفی نگذارد.
مجتبی جباری در بازی با ذوب هم غایب بود. شایعه ناراحتی او بابت بازوبند کاپیتانی را چه اندازه می‌توان باور کرد.
اصلا باور نکنید. من از شما خواهش می‌کنم به این شایعات توجهی نکنید. جباری تا الان هیچ بحثی درباره ماجرای بازوبند کاپیتانی نداشته است. به شما اطمینان می‌دهم ماجرایی در این باره وجود ندارد. مجتبی دارد کارش را انجام می‌دهد. او کمی مصدوم است و آرام آرام روبراه می‌شود و برای ما بازی می‌کند. برای رسیدن به تیم دلخواهم به مجتبی نیاز دارم. البته منتظری هم هست.اعلام آمادگی منتظری برای بازی با مس


مدافع تیم استقلال برای حضور در ترکیب این تیم در دیدار مقابل مس کرمان ابراز آمادگی کرد.
پژمان منتظری پس از تمرین عصر جمعه استقلال در گفت و گو با کادر فنی این تیم گفت که درد پایش بهبود پیدا کرده و آماده بازی است. منتظری در بازی نخست استقلال در لیگ برتر مقابل آلومینیوم در پست هافبک دفاعی به میدان رفت اما پس از آن به دلیل آسیب دیدگی نتوانست به میدان برود./شاحتمال تغییر زمان دربی !

شورای تامین استان تهران در این باره تصمیم خواهد گرفت
زمان دربی تهران بین پرسپولیس و استقلال با زمان برگزاری اجلاس کشور های غیر متعهد هم زمان شده است و این اتفاق و تعطیلی احتمالی تهران در آن روزها  می تواند دربی را در ابهام قراردهد .
این احتمال وجود دارد برای این اجلاس زمان برگزاری دربی را تغییر دهد و باید منتظر زمان دیگری برای رویارویی دو تیمی باشیم که این فصل کهکشانی شده اند .هنوز هیچ خبر رسمی ای در این زمینه منتشر نشده و قاعدتا شورای تامین استان تهران در این باره تصمیم خواهد گرفت./ش


برای جباری در النصر جانشین پیدا شد !

یک بازیکن استرالیایی الویت النصر برای جانشینی جباری است

در هفته گذشته باشگاه النصر اماراتخواهان جذب مجتبی جباری ملی پوش ایرانی استقلال بود اما باشگاه استقلال پاسخی به این پیشنهاد نداد .
 از گوشه و کنار شنیده می شد که استقلال پس از دربی حاضر به جدایی جباری است که انتقال برای النصر رضایت بخش نیست .
به گفته مقامات این باشگاه اماراتی ، النصر او را در این زمان می خواهد تا پیش از فصل امارات با تیم هماهنگ شود اما استقلال این پیشنهاد را قبول نکرده است . با پایان مذاکرات النصربا این بازیکن ایرانی این تیم مذاکرات خود را با گزینه های دیگر از بازیکنان آسیایی آغاز کرده است که یک بازیکن استرالیایی الویت النصر برای جانشینی جباری است .
جبازی هنوز برای استقلال در لیگ برتر ایران بازی انجام نداده است./ش


کاروان استقلال یکشنبه در کرمان


کاروان تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل مس‌کرمان ساعت 18:20 روز یکشنبه از طریق فرودگاه مهرآباد راهی کرمان خواهد شد.
گفتنی است استقلالی‌ها در طول اقامت خود در کرمان در هتل پارس حضور خواهند داشت.
همچنین استقلالی‌ها ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه به تهران بازمی‌گردند./ش


گزارش حاشیه ها و تمرین استقلال

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 19 در غیاب جباری آغاز شد.
 تمرین استقلال در آستانه دیدار با مس کرمان از ساعت 19 امروز در کمپ مرحوم حجازی و زیر نظر اعضای کادر فنی این تیم برگزار شد.
تنها غایب امروز آبی‌پوشان مجتبی جباری بود که همچنان به علت مصدومیت در تمرینات استقلال شرکت نمی‌‌کند.
* دکتر امین نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال که جزء کاروان پزشکی ایران در المپیک بود و بامداد امروز از لندن برگشته در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و آخرین وضعیت میثم حسینی، پژمان منتظری و میلاد میداودی را بررسی کرد. منتظری و میداودی بدون مشکل در تمرین امروز حضور داشتند و پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کردند اما میثم حسینی به دویدن دور زمین و کارهای اختصاصی پرداخت.
* سیدمهدی رحمتی یک ساعت زودتر از بازیکنان در کمپ حاضر شد و تمرینش را زودتر به پایان رساند. دروازه‌بان استقلال بلافاصله پس از تمرین راهی مشهد مقدس شد.
* قبل از آغاز تمرین بازیکنان لباس‌های آبی متمایل به سبز پوشیده بودند. ظاهراً در تمرین روز گذشته به بازیکنان اعلام شده بود از این پس باید لباس‌های متحدالشکل بپوشند. رنگ جوراب‌های صادقی و ساموئل با دیگر بازیکنان متفاوت بود که قلعه‌نویی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و با تذکر به آنها از این دو خواست بلافاصله جوراب‌های خود را عوض کنند.
* دویدن دور زمین، گرم کردن بدن‌ها با توپ، برنامه‌های تاکتیکی در یک سوم زمین و فوتبال در قالب سبز و نارنجی برنامه‌های تمرین امروز آبی‌پوشان را تشکیل می‌داد. در حین بازی تمرینی حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌های مشغول ضربه زدن به سمت دروازه‌ها بود که در این لحظه ضربه محکم وی به صورت یکی از تماشاگران برخورد کرد و این هوادار به صورت عجیبی نقش بر زمین شد. این مسئله موجب نگرانی بازیکنان و کادر فنی استقلال شد و کادر پزشکی این تیم با معاینه وی هوادار استقلال را به شرایط عادی بازگرداند.
یکی از دیگر از نکات بازی دستگرمی، تذکر قلعه‌نویی به حنیف عمران‌زاده بود. در صحنه‌ای که مدافع استقلال قصد دفع توپ را داشت قلعه‌نویی به وی تذکر و نشان داد که چگونه باید توپ را دفع کند.
* حدود 100 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند.
* بنابر اعلام کادر فنی استقلال تمرین این تیم فردا پشت در‌های بسته و بدون حضور عکاسان و خبرنگاران برگزار خواهد شد. آبی‌پوشان آخرین جلسه تمرینی خود را روز یکشنبه برگزار می‌کنند و سپس راهی کرمان خواهند شد. این تیم روز دوشنبه از ساعت 22:30 و از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه باهنر میهمان مس کرمان خواهد بود./ش


منوچهری و اکبرپور زوج خط حمله استقلال مقابل مس!

تحقیق ها نشان می دهد که به احتمال زیاد امین منوچهری و سیاوش اکبرپور زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد و نکته بسیار مهم تر اینکه آرش برهانی مقابل همشهری هایش فیکس نیست و به احتمال زیاد از ابتدا در ترکیب تیمش قرارنخواهد گرفت.
استقلال دوشنبه  این هفته در کرمان میهمان تیم مس است. این بازی برای هردوتیم از اهمیت فراوانی برخوردارخواهد بود. آبی ها به دنبال تدام پیروزی و مس درپی بیرون آمدن از بحران. درآستانه این بازی مهم گمانه زنی ها درباره ترکیب اصلی استقلال به نقطه اوج رسیده است. سوال های زیادی را می توان درباره ترکیب استقلال پرسید اما مهم ترین آن این است که از خود بپرسیم زوج خط حمله آبی ها کدام بازیکنان هستند؟ این سوال ما را به سوی اردوگاه آبی کشانده است و تحقیق ها نشان می دهد که به احتمال زیاد امین منوچهری و سیاوش اکبرپور زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد و نکته بسیار مهم تر اینکه آرش برهانی مقابل همشهری هایش فیکس نیست و به احتمال زیاد از ابتدا در ترکیب تیمش قرارنخواهد گرفت.امیر قلعه نویی بعد از بازی با ذوب آهن از نحوه عملکرد این مهاجم ابراز ناراحتی کرده است و حتی دور از ذهن نیست که این بار آرش حتی در میان 18 بازیکنی که مسافر کرمان می شوند قرارنداشته باشد. البته بازی خوب میثم بائو در آن دقایقی که به میدان آمد نیز یکی از دلایل بیرون آمدن آرش از ترکیب اصلی است. مهاجم استقلال طی 3 بازی آغازین لیگ یک گل هم نزده است./ش


عکس های مسی

lionelmessi

 

lionel-messi 2012

 

lionel-messi-2012

 

Lionel-Messi-Animation

 

lionel messi barcelona

 

lionel-messi-wallpapers-2012

 

messi wallpaper2012

 بزن بکششعکس هایی از کرس رونالدو

Cristiano Ronaldo playing for Sporting CP, while still young kid in the 90's

Cristiano Ronaldo playing for Sporting CP in 2002-2003 and chasing the ball

Cristiano Ronaldo playing for Sporting CP and running away from an opponent

Cristiano Ronaldo doing dribbling tricks in Sporting CP, in 2002-2003

Cristiano Ronaldo and Danny, in a Sporting CP training session, with Laszlo Boloni, in 2002-2003

Cristiano Ronaldo reading the newspaper in his first season for Sporting CP, in 2002/2003

Cristiano Ronaldo in a practice session for Sporting CP in 2002-03, wearing a Reebok vest, with Laszlo Bolini

Cristiano Ronaldo celebrating his first goal as a professional football player, in a game between Sporting CP vs Moreirense, in 2002-2003

 

Manchester United (2003-2009):

Cristiano Ronaldo arriving at Manchester United and holding his new red jersey/shirt in 2003

Cristiano Ronaldo in a blue Manchester United jersey, walking towards Sir Alex Ferguson

Cristiano Ronaldo on his Manchester United debut against Bolton, in the English Premier League 2003-2004

Cristiano Ronaldo playing for Manchester United in his first years at the club, 2003 and 2004

Cristiano Ronaldo celebrating his first goal for Manchester United, with an horrible haircut and scary teeth

Cristiano Ronaldo shirtless after scoring one of his first goals for Manchester United in 2003-2004

Cristiano Ronaldo celebrating a Manchester United trophy at Old Trafford, with Wayne Rooney behind him

Cristiano Ronaldo and his family celebrating the Barclays English Premier League title at Old Trafford

Cristiano Ronaldo holding the English Premier League trophy at Old Trafford, with a pretty chick near him

Cristiano Ronaldo lifting the UEFA Champions League trophy at Manchester United, with Anderson, Tevez, Van der Saar and Nani also in absolute joy, in 2008

Cristiano Ronaldo and Sir Alex Ferguson holding Barclays Manager and Player of the Month awards

Cristiano Ronaldo free-kick stance at Manchester United

Cristiano Ronaldo holding the ball on his forehead, at a Manchester United warm-up

Cristiano Ronaldo in Manchester United, with his hair full of gel

Cristiano Ronaldo kissing the UEFA Champions League trophy, after winning it for Manchester United in 2008

Cristiano Ronaldo and Sir Alex Ferguson in a Manchester United training session

Cristiano Ronaldo greeting Simão Sabrosa and Petit, in a clash between Manchester United and Benfica, for the UEFA Champions League

 

Real Madrid (2009-2012):

Cristiano Ronaldo running for Real Madrid in 2012

Cristiano Ronaldo playing for Real Madrid in the beggining of the 2011-2012 season

Cristiano Ronaldo shot power and technique during a Real Madrid game

Cristiano Ronaldo with Florentino Pérez and Di Stéfano, at his Real Madrid presentation in 2009

Cristiano Ronaldo screaming 'Hala Madrid', during his presentation day at Real Madrid, in the Santiago Bernabéu in 2009

Cristiano Ronaldo and Lionel Messi turning their backs at each other, in a Barcelona vs Real Madrid Clasico

Cristiano Ronaldo and his biggest rival, Lionel Messi, while Real Madrid and Barcelona players salute each other before kickoff

Cristiano Ronaldo and José Mourinho during a Real Madrid training session in 2012

Cristiano Ronaldo in a Real Madrid black jersey, celebrating a goal with his fingers

 

Portugal (2003-2012):

Cristiano Ronaldo with 14, 15 or 16 years old, playing for the Portuguese youth team categories

Cristiano Ronaldo playing for Portugal in the 2006 World Cup, still wearing the number 17 jersey

Cristiano Ronaldo listening to Felipe Scolari tactical instructions at a Portugal training session

Cristiano Ronaldo crying and being comforted by Tiago, in the EURO 2004 final

Cristiano Ronaldo crying after Portugal lost to Greece in the EURO 2004 Final, with Pauleta and Jorge Andrade also looking sad near him

Cristiano Ronaldo joy after scoring a goal for Portugal in 2011

Cristiano Ronaldo thinking about life during a practice session for Portugal

Cristiano Ronaldo in a Nike vest, talking with the Portuguese National Team coach, Paulo Bento

Cristiano Ronaldo passing the ball with his left-foot, during a game for Portugal

Cristiano Ronaldo opening his arms as he celebrates a goal for the Portugese National Team

Cristiano Ronaldo free-kick stance in a Portugal game

Cristiano Ronaldo during the warm-up for Portugal, with a Leo Messi banner/ad campaign on his the board behind him

Cristiano Ronaldo throwing his jacket, while he talks with Carlos Queiróz

Cristiano Ronaldo wearing the Portuguese National Team captain armband and running with the ball

Cristiano Ronaldo and Lionel Messi holding their awards before a game between Portugal and Argentina

Cristiano Ronaldo in a white Portugal jersey, running very focused after the ballعمران زاده: مصدومیت من جدی نیست


مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت: من در بازی قبل استقلال یک مصدومیت جدی داشتم الان که در همان ناحیه احساس درد می کنم فکر می کنم مصدومیت من جدی نباشد امروز تکلیف مصدومیتم مشخص می شود.
حنیف عمران زاده دگفت: مصدومیت ممکن برای هر بازیکنی رخ می دهد من در حال حاضر نمی خواهم به این فکر کنم مصدومیتم جدی است.
وی در مورد مصدومیت توزی رودریگو گفت: توزی از قبل کمی مصدوم بوده که متاسفانه نمیتواند برای تیم تمرین کند اما خبر خوشی برای هواداران دارم میثم حسینی مصدومیتش برطرف شد و شاید از این هفته به صلاح دید کادر فنی بازی کند.
وی در پایان افزود: این هفته بازی حساسی داریم و باید 3امتیاز این بازی هم کسب کنیم تا صدر جدول را از هفته 4 به بعد مال خود کنیم./ش


میثم حسینی برای حضور در دفاع راست آماده می شود.

میثم حسینی مدافع تیم استقلال با شکستگی مچ پایش روبرو شد و پس از گذشت 4 هفته در حال حاضر گچ را از پایش خارج کرد و آماده تمرینات فشرده است قرارشده وی برای هفته چهارم آماده شود.

در حالیکه تعداد مدافعان تیم استقلال زیاد نیست اما رقابت در خط دفاعی این تیم بسیار زیاد است زیرا اعضای خط دفاعی با شرایط خاصی در ترکیب تیم به میدان می روند مدافعان این تیم هرکدام برای حضور در ترکیب ثابت آبی ها در این تیم حضور دارند و نیمکت نشینی هر کدام شرایط را برای این تیم تغییر می دهد زیرا به حواشی موجود در استقلال می افزاید از طرفی میثم حسینی و منتظری دو مدافع مصدوم تیم هستند که در صورت بهبودی حسینی وی باید با علی حمودی وارد رقابت جدی شود.
گفتنی است ، در غیاب حسینی ، علی حمودی که دو هفته نیمکت نشین بود در ترکیب قرار گرفت زیرا امیر قلعه نوعی قصد دارد از تمام نفراتش استفاده کند و در نهایت بهترین ها را برای بازی های حساس برگزید این در حالی است که حسینی قرار است برای حضر در دفاع راست آماده شود زیرا منتظری در حال حاضر مصدوم است و سرمربی آبی ها برای دفاع چپ استقلال با شرایط مناسب تری روبروست زیرا زندی و بیک زاده به عنوان هافبک و مدافع در این پست حضور دارند اما علی حمودی در دفاع راست تنهاست و حسینی می تواند جانشین مناسبی برای وی باشد./ش


گالیانی: برای خرید کاکا مذاکره می کنیم

به نظر می رسد مذاکرات میلان و رئال به زودی آغاز خواهد شد .

  آدریانو گالیانی نائب رئیس باشگاه روسونری، در تازه ترین صحبت های خود تایید کرد که در نیورک بر سر انتقال کاکا و بازگشت او به سن سیرو با فلورنتینو پرس مذاکره خواهد کرد؛ هر چند که این انتقال بسیار دشوار خواهد بود.
 آدریانو گالیانی در تازه ترین صحبت های خود در این رابطه گفت:" ما در نیویورک با فلورنتینو پرس در ر ابطه با کاکا صحبت خواهیم کرد. ما حرفهایمان را با پرس خواهیم شد؛اما این عملیات بسیار دشواری است ؛ چرا که دستمزد کاکا به شدت بالاست. او ، واقعا دستمزد خیلی بالایی دارد اما کاکا بخشی از تاریخ ماست . "
میلانی ها می خواهند این بازیکن را به صورت قرضی در اختیار بگیرند، اما در این شرایط نیز دستمزد کاکا بالا خواهد بود و این مشکل در مرحله بعد باید رسیدگی شود که آیا کاکا حاضر است برای بازگشت به میلان دستمزد خود را کاهش دهد یا نه ./ز


روبرتو کارلوس از دنیای فوتبال خداحافظی کرد


برای خداحافظی ام، رئال و آنژی بازی کنند مدافع باتجربه برزیلی بالاخره تصمیم گرفت تا از دنیای فوتبال خداحافظی کند.11 سال درخشش او در رئال مادرید فراموش نشدنی است
Roberto Carlos e Ronaldo -  Corinthians (Foto Dilvulgação)   روبرتو کارلوس، ستاره برزیلی باشگاه آنژی ماخاچ قلعه اعلام کرد که از ورزش فوتبال به صورت حرفه ای کناره گیری کرده است.
این ستاره 39 ساله با اتمام رقابتهای فصل جاری، اعلام کرد که کفش هایش را آویزان کرده است.
این درحالی است که او در ماه های اخیر کارهای فراوانی را برای پیشرفت فوتبال آنژی ماخاچ قلعه انجام داده و انتظار می رود که به محض دریافت مدرک مربیگری، دستیار مربی آنژی شود
روبرتو کارلوس در صحبتهایی که در افه منتشر شد، گفت:« برای بازی خداحافظی ام مذاکراتی انجام داده ام تا دیدار دوستانه رئال مادرید و آنژی را برگزار کنیم.»
گاس هیدینک، مربی آنژی هم درمورد روبرتو کارلوس گفت:« باید درک کنیم که کارنامه فوتبالی هر بازیکنی، روزی به اتمام می رسد. روبرتو کارلوس حالا فصل جدیدی را در زندگی اش آغاز خواهد کرد، چه در زندگی شخصی اش و چه برای باشگاه.»
مربی هلندی ادامه داد:« با کاریزما و جدیت روبرتو کارلوس، او عملکرد موفقی در رشد و پیشرفت آنژی و فوتبال روسیه خواهد داشت.»
بلافاصله بعد از پیوستن روبرتو کارلوس به آنژی، او مبدل به بازیکن محبوب هواداران این تیم شد و کاپیتان آنژی لقب گرفت. تیمی که برای اولین بار به رقابتهای اروپایی راه یافته است.
روبرتو گارلوس در سال 1995 و بعد از سپری کردن دو سال در پالمیراس به اینتر پیوست و تنها یک فصل با نرآتزوری بود و بعد از آن به رئال مادرید منتقل شد. این ستاره برزیلی در سانتیاگو برنابئو خوش درخشیدو به کهکشانی ها کمک کرد تا به 4 قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و سه قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا برسند.
بعد از 11 سال حضور در رئال مادرید ، او دو سال را در فنرباغچه سپری کرد و بعد از آن به کورینتیانس رفت و درنهایت در سال 2011 به آنژی ماخاچ قلعه پیوست

روبرتو کارلوس در 125 بازی برای تیم ملی برزیل به میدان رفت و یکی از بازیکنان سلسسائو بود که در رقابتهای جام جهانی 2002، کوپا آمه ریکای 1997 و 1999 به قهرمانی رسید. /ز


پیکه:شانس رئال و بارسا برای قهرمانی برابر است

جرارد پیکه، مدافع بارسا، معتقد است در فصل جدید لالیگا رقابت شدیدی بین بارسا و رئال برای قهرمان وجود خواهد داشت.

   آبی و اناری ها بعد از سه قهرمانی پیاپی در لالیگا، فصل گذشته در رقابت با رئال ناکام ماندند و این تیم مورینیو بود که با رسیدن به رکورد خیره کننده 100 امتیاز، جام قهرمانی را بالای سر برد.
این مدافع ملی پوش اسپانیایی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" رئال در حال حاضر قهرمان لالیگاست و ما باید تلاش کنیم تا بار دیگر قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ شویم.
در حال حاضر همه چیز 50-50 است؛ هر دو تیم شرایط برابری دارند. قهرمانی در سوپرکاپ اعتماد به نفس زیادی برای ادامه فصل به ما خواهد داد. این یک دیدار ویژه مقابل یک حریف ویژه است و پیروزی در آن اهمیت زیادی دارد. ما می دانیم رئال چه اندازه قدرتمند است و ممکن است در این دیدار پیروز شویم یا شکست بخوریم."
علی رغم اینکه بارسا فصل گذشته نتوانست قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ نشد، پیکه این فصل را ناامیدکننده نمی داند.
" ما فصل گذشته فوق العاده بودیم اما چون ما قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ نشدیم، کسی این طور فکر نمی کند.
اگر کمی خوش شانس بودیم، می توانیم مقابل چلسی و رئال به پیروزی برسیم. باید با همین فلسفه ادامه بدهیم و منتظر کسب جام های بعدی باشیم."
پیکه همچنین در مورد حذف ناباورانه اسپانیا از المپیک گفت:" این نتیجه نشان داد که فوتبال چه اندازه دشوار است و ممکن است حتی در مقابل تیم هایی که روی کاغذ حریفانی ساده به نظر می رسند، شکست بخورید.
ما برای یک تورنمنت دیگر تحت فشار نیستیم اما آنها یک دیدار بد داشتند و سپس مقابل هندوراس علی رغم داشتن 15 موقعیت، نتوانستند گلزنی کنند.
آنها از کیفیت لازم برای کسب مدال طلا برخوردار بودند. این نشان می دهد که شکست دادن هر حریفی چقدر دشوار است." /ز


بوفون و تمدید با یووه تا سال 2016

لوئیجی بوفون، دروازه بان باتجربه یووه، در آستانه تمدید قرارداد با این باشگاه تا سال 2016 است

    قرارداد فعلی این دروازه بان 34 ساله با یووه در انتهای فصل آینده به پایان می رسد اما مدیران بیانکونری قصد دارند این دروازه بان باتجربه را بعد از این مدت نیز در تیم شان حفظ کنند.
بوفون در چند روز آینده با آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، جلسه ای خواهد داشت تا با او در مورد تمدید قرارداد برای سه سال دیگر صحبت کند و حتی حاضر است برای رسیدن به توافق، دستمزدش را کاهش دهد. این ملی پوش ایتالیایی با دستمزد 6 میلیون یورویی، یکی از پردرآمدترین بازیکنان حال حاضر سری آ است. /ز


تماس کی روش با کفاشیان: انتظار موفقیت نداشته باشید

سرمربی تیم ملی فوتبال در تماس با علی کفاشیان از شرایط فعلی بازیکنان ابراز نارضایتی کرد.

کارلوس کی روش به شدت از کیفیت بازی های لیگ دوازدهم و آمادگی بازیکنان ناراحت است. اوج نارضایتی او پس از بازی استقلال مقابل ذوب آهن بود. او در مسیر بازگشت از استادیوم با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال تماس می گیرد و به وی اعلام می کند:" متأسفانه کیفیت بازی ها پایین است و بازیکنان از آمادگی لازم به دورند. با این شرایط انتظار موفقیت نداشته باشید."
قرار است به زودی نشستی بین کارلوس کی روش و علی کفاشیان برگزار شود زیرا مربی پرتغالی تیم ملی در آستانه بازی با لبنان دقدقه های زیادی دارد./شتازه ترین رده بندی تیمهای باشگاهی جهان:صعود استقلال، پرسپولیس و سپاهان

رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه اوت 2012 به شرح زیر است :
1- بارسلونا 356 امتیاز
2- یونیورسیداد دو شیلی 339.5
3- رئال مادرید 295
4- بایرن مونیخ 290
5- آتلتیکو مادرید 280
6- بوکاجونیورز آرژانتین 268
7- چلسی 266
8- لیبرتاد پاراگوئه 251.5
9- کورین تیانس برزیل 240
10- ولزسارسفیلد آرژانتین 237
در این رده بندی و از میان تیمهای قاره آسیا ، جیونبوک کره جنوبی با 145.5 امتیاز در رده اول آسیا و 61 جهان قرار دارد و اولسان هیوندای کره جنوبی با 142 امتیاز در رده دوم قاره و 64 جهان قرار گرفته است.

کاشیوا ریسول ژاپن با 132.5 امتیاز در رده سوم آسیا و 81 جهان قرار دارد و پس از سوون کره جنوبی (82 جهان) و سیونگنام کره جنوبی (90 جهان)

تیم فوتبال استقلال تهران با 120 امتیاز و 15 پله صعود نسبت به ماه ژوئیه بالاتر از پورتو پرتغال در رده 91 جهان و ششم آسیا قرار دارد.

تیم سپاهان اصفهان نیز با 119.5 امتیاز و 19 پله صعود در رده 93 جهان و هفتم آسیا قرار گرفت.
تیمهای پوهانگ کره جنوبی ، ناگویای ژاپن ، الهلال عربستان ، الاتحاد عربستان ، کلانتان مالزی ، بنیادکار ازبکستان ، چونبوری تایلند ، الجزیره امارات ، اف سی توکیو ژاپن ، اف سی سئول کره جنوبی ، بوریرام تایلند ، الاتفاق و الاهلی عربستان ، گوانگجو اوورگراند چین ، الکویت کویت ، اربیل عراق ، هوم یونایتد سنگاپور ، نسف قرشی ازبکستان ، الوحدات اردن ، پاختاکور ازبکستان ، القادسیه کویت ، الفیصلی اردن و سنترال مارینرز استرالیا تا رده سی ام قاره آسیا قرار دارند.
پس از تیمهای وگالتا سندایی ژاپن و بریزبین روآر استرالیا تیم پرسپولیس تهران با 75 امتیاز و 18 پله صعود در رده 33 آسیا و 273 جهان قرار دارد. /ش


نمایندگان AFC شهریور به ایران می‌آیند

آلکس سوسی دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد نمایندگان AFC شهریور ماه به ایران می‌آیند.

سوسی در این نامه خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران نوشته است: به منظور بازدید نهایی از امکانات فوتبال ایران و همچنین برگزاری کارگاه برگزاری رقابتهای نوجوانان آسیا دو نماینده این کنفدراسیون به نامهای آواز بیک بردیکولوف مدیر بخش برگزاری رقابتهای ملی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سی می چیات مدیر بخش مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا از 4 تا 6 سپتامبر برابر با 14 تا 16 شهریور به تهران خواهند آمد تا جلسه هماهنگی رقابتها را با برگزارکنندگان این رقابتها در تهران برگزار کنند./ش


خسرو حیدری : امیدوارم هواداران همیشه مثل بازی با ذوب آهن باشند

افبک تیم استقلال گفت:تا دربی به وضعیت ایده آل می رسیم.
خسرو حیدری درباره بازی استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت:به نظرم باید در نیمه اول کار را تمام می کردیم.ما در طول بازی ارسالهای زیادی از جناحین داشتیم اما به دلیل نبودن یک مهاجم سرزن نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.در نیمه دوم با تعویض های کادر فنی این مشکل برطرف شد.
وی در ارزیابی خود از شرایط ذوب آهن عنوان کرد:آنها تیم سخت کوش و جوانی هستند که از مربی با تجربه ای سود می برند اما ما باید می بردیم و محکوم به کسب هر سه امتیاز بودیم.ذوب آهن بی تردید از خوب های لیگ خواهد بود.
حیدری درباره حمایت هواداران از استقلال برخلاف بازی مقابل سایپا گفت:خوشحالم هواداران متوجه شدند اگر تا پایان بازی حمایت کنند می توانیم به برد برسیم.امیدوارم همیشه مثل بازی با ذوب آهن باشند و بتوانیم به آنها اتکا کنیم.
وی درباره اینکه چه زمانی استقلال به تیمی تبدیل می شود که بتواند مدعی قهرمانی باشد اظهار داشت:سه هفته بیشتر از آغاز لیگ نگذشته است و برای رسیدن به هماهنگی به زمان بیشتری نیاز داریم.فکر می کنم تا دربی به وضعیت ایده آل می رسیم./ش


آیا فرهاد مجیدی نیم فصل را در امارات سپری میکند؟
فرهاد مجیدی با شرایط متفاوتی رو به رو شده است اکثر تیمهای لیگ برتری وی را می خواهند و حاضر شدند که برای جذب وی اقداماتی را انجام دهند که برای مجیدی از حضور در استقلال نیز بهتر است اما این درحالی است که مهاجم سابق استقلال تمایل زیادی به حضور در ایران ندارد و اعلام کرده است که اگر به ایران باز گردد در استقلال بازی می کند زیرا تماشاگران این تیم علاقه ندارند وی را با پیراهن تیم دیگری مشاهده کنند.
از طرفی وی طی تماسی با مدیر عامل تیم استقلال اعلام کرده است که شرایط برای حضورش در سپاهان، تراکتور، داماش و ذوب آهن مهیا است اما وی قصد ندارد به ایران باز گردد و با پیراهنی به جز استقلال در میادین حاضر شود به همین منظور به ایران باز نمیگردد تا فصل به پایان برسد، زیرا حضور در ایران وی را با شرایط خاص رو به رو می سازد که مورد نظر و دلخواه وی نیست.
شایان ذکر است: این بازیکن که به همراه فرزندانش در امارات بسر می برد قصد حضور در کشور را ندارد تا شرایط خود را بصورت کامل بررسی کند .
وی اعلام کرده است احتمال اینکه در لیگ امارات نیز بازی نکند وجود دارد./ش


عمران زاده:امیدوارم هیچ بازیکنى جدا نشودمدافع تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم هیچ بازیکنى از تیم ما نرود.حنیف عمران زاده گفت: هنوز پولى نگرفته ایم. باید به فتح الله زاده پول بدهند تا به ما بدهد، او نمى تواند از جیبش براى ما خرج کند.وى در مورد اینکه شوت هایش کم کم روى سکوها مى رود، گفت: اینطور نیست. یک توپ گیرم آمد که بهترین موقعیت براى شوت زنى بود که آن توپ هم روى سکو رفت. به دوباخت قبلى حریف کارى نداشتیم و راز موفقیت ما حمایت ۹۰ دقیقه اى هواداران بود.عمران زاده ادامه داد: هفته به هفته بهتر مى شویم و استقلال به زمان بیشترى نیاز دارد. امیدواریم هیچ بازیکنى از تیم ما جدا نشود تا فصل خوبى داشته باشیم./ش


احتمال عمل جراحی پای منتظری وجود دارد


پژمان منتظری مدافع تیم استقلال بدلیل مصدومیت حضور در بازیهای استقلال را در فصل جاری تا به حال از دست داد و این مصدومیت جدی تر شده است و احتمال عمل نیز برای وی وجود دارد.
پژمان منتظری مدافع تیم استقلال، با مصدومیت روبرو شده و ممکن است اوضاع را برای این بازیکن با تغییر روبرو سازد این بازیکن کرد و هفته ها حضور در ترکیب استقلال را از دست داده است برای ادامه بازی ها نیز وضعیت مشخص ندارد و مصدویتش با آسیب دیدگی شدید مینیکس پای جدی شده است با اینکه مسئولان تیم استقلال اعلام کردند که آسیب دیدگی وی آن طور که تصور می شد جدی نیست اما شرایط برای این بازیکن متفاوت است.
 احتمال جراحی پا برای این بازیکن وجود دارد و منتظری باید در حال حاضر به درمان مشغول شود تا در خصوص عمل جراحی اش تصمیم گیری شود. شایان ذکر است، دوری وی از میادین 4 هفته اعلام شده است و پزشکان نیز معتقدند که این بازیکن باید با شرایطی پیش برود که دچر مشکلات جدی نشود و با اوضاع مناسب برای بازی های استقلال آماده شود .
این بازیکن تا بحال سه بازی و از این پس نیز برای 4 دیدار آینده استقلال دچار مشکل است و نمی تواند استقلال را همراهی کند به همین دلیل با وضعیتی روبرو شده است که باید منتظر بماند تا تصمیم نهایی پزشکان تیم اعلام شود تا وی برای ادامه بازی ها با شرایط مناسبی روبرو شود. پیش از این قرار بود منتظری به خط دفاعی منتقل شود اما در حال حاضر وی آماده بازی نیست./ش


.:: آخرین مطالب ::.

» خداحافظی......................... ( چهارشنبه 5 مهر 1391 )
» تبریک آندو به پژمان منتظری ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تراکتوری ها 50 میلیون تومان از حساب قلعه نویی کم کردند! ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فرهاد اقای گل ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ستارگان ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» بائو: خوشحالم پاسخ قاطعی به شایعات داده‌ام ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» کیانوش از فردا استارت می زند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ارسلونا قرارداد مسی را تمدید می‌کند باشگاه بارسلونا فاش کرد قصد دارد برای تمدید قرارداد ستاره تیمش به او پیشنهاد جدیدی ارائه کند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده با مدیران اسپانسر جدید به توافق رسید ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» مرفاوی: بدهکارها برای ماندن در استقلال چانه‌زنی می‌کنند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» آیا مجیدی در اروپا ست؟ ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» جلسه قلعه نویی با فتح الله زاده ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» هدیه مسئولان استقلال به پژمان: چند سکه بهار آزادی ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز بارسلونا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» نشتی خبر قلعه نویی قبل از بازی با فجر سپاسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز تیم فوتبال ریال مادرید ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» انصاری فرد: کاش استقلالی می‌شدم ! ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» جلسه هماهنگی بازی استقلال _فجر برگزار شد ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» دو نکته از کمپ ناصر حجازی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» ببینید....ورژن جدید مسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» پیروزی بارسلونا، منچستریونایتد و بایرن مونیخ / توقف چلسی برابر یوونتوس ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» استقلال- فجرسپاسى : جدال سرهنگ و ژنرال ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» قلعه‌نویی: فردا می فهمید چه کسانی نیمکت نشین هستند ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» بارسا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» گزارش و حاشیه های تمرین امروز تیم فوتبال استقلال ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» تمرینات بارسا در یوفا+عکس ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» آربلوا: راموس هنوز یک بازیکن کلیدی برای مادرید است ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» مودریچ: برای چنین بازی‌هایی به مادرید پیوستم ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» شکایت باشگاه استقلال از فرزامی ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» طاهری: استقلال با پرسینگ مانع شوتزنی مقاومت شود ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )

صفحات سایت: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]

پیچک

اسلایدر

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو