mouse code

كد ماوس

خبر از استقلال

تعطیلی وبلاگ

با عرض پوزش وبلاگ تا اطلاع ثانوی بروز نمیشه..چون من دارم میرم مسافرت

کی روش : اجازه ندهید ملی پوشان به تیمهای رقیب بروند

سرمربی تیم ملی از فدراسیون فوتبال خواست تا اجازه ندهد که ملی پوشان ایرانی به لیگ کشورهایی که رقیب ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی هستند،بروند.

کی روش در یکی از نشست های مشترک خود با مسوولان فدراسیون فوتبال چنین درخواستی را مطرح کرده است.
به نظر می رسد اشاره او به لیگ قطر باشد که برای جذب بازیکنان ایرانی تلاش های گسترده ای را آغاز کرده است.
پیش از این باشگاه استقلال با حضور بازیکنان خود در لیگ قطر مخالفت کرده بود./ش


مورینیو: بدون قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا، توپ طلا مال مسی نیست

اقای خاص در صحبتهایی اعلام کرد که توپ طلا را باید به بهترین بازیکن یک فصل داد

José Mourinho - Real Madrid    ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در گفتگویی با ایی.اس.پی.ان شرکت کرد و به مرور اوضاع کنونی رئال، رقابتش با بارسا و چنین مسائلی پرداخت.
این مربی پرتغالی درادامه اعلام کرد که رئال و بارسا تیمهایی هستند که در فوتبال دنیا سلطه دارند.مورینیو دراین باره گفت:« با حضور تیم قدرتمندی مثل بارسلونا، رئال تنها میتواند که با این آمار و ارقام قهرمان لالیگا شود. هرتیم دیگری بود، سوم می شد؛ چون دو تیم برتر دنیا در یک لیگ قرار دارند. لالیگا، همان لیگی بود که من در کارنامه ورزشی ام کم داشتم و می خواستم آن را فتح کنم.»
آقای خاص درمورد برنده احتمالی توپ طلای پیش رو گفت:« توپ طلا به تعبیر من جایزه ای است که به بهترین بازیکن یک فصل خاص اختصاص می یابد. کسانی که در طول فصل گذشته کار بزرگی انجام دادند، بازیکنان چلسی بودند که در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیدند، بازیکنان رئال بودند که در سخت ترین لیگ دنیا قهرمان شدند و منچسترسیتی که جامی فوق العاده و شاید جنجالی ترین جام ممکن، که لیگ برتر است را فتح کردند.چطور می شود که مسی که نه در لالیگا و نه در لیگ قهرمانان اروپا، به قهرمانی نرسیده توپ طلا را ببرد؟ من نظرم را عوض نمی کنم ولی به کسانی که به مسی رای می دهند احترام می گذارم. »
سرخیو راموس و ایکر کاسیاس هم نام خود را در لیست نامزدهای کسب توپ طلا می بینند.کاسیاس دراین باره گفت:« آنهاهم در لالیگاقهرمان شدند و فصل فوق العاده ای را سپری کردند. کریستیانو رونالدو هم همین طور، او هم تا نیمه نهایی یورو2012 رسید. قرار نیست که سیاسی باشم یا کمپینی تشکیل دهم. نتیجه نهایی را خواهم پذیرفت ولی اگر قرار باشد که بین قهرمانی لالیگا و یک توپ طلا برای یک رئالی یکی را انتخاب کنم...خب جام قهرمانی را به من بدهید.»
و رقابت همیشگی رونالدو مسی: بهترین بازیکن کسی است که در بازه زمانی مشخص و یا در فصلی مشخص، بیشترین موفقیت ها را با تیم باشگاهی اش کسب کرده باشد. دو سال پیش رونالدو بیشترین گلها را به ثمر رسانده بود ولی تنها قهرمان جام حذفی اسپانیا شد. مسی کمتر گل زد ولی در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگاقهرمان شد. سال گذشته، مسی بیشتر گل زد و قهرمان جام حذفی شد. رونالدو گلهای کمتری زد ولی قهرمان اسپانیا شد و با تیم ملی کشورش که یک پتانسیل فوق العاده نبود، به مرحله نیمه نهایی یورو رسید. عملکرد در تیم گروهی مهمتر از عملکرد فردی است و از همین رو کریستیانو بازیکن بهتری است.»
رئال این فصل را بارویاهای بزرگی شروع میکند:« رئال تیمی است که مملو از مهارت است و ما راهکارهای فراوانی را پیش رو داریم. می توانیم به شیوه های متعدی به موفقیت برسیم؛ با سیستمهایی متفاوت و فلسفه های مختلف. استفاده از این منابع انسانی فراوان سخت است. من تیمی دارم که در تمامی پست ها کاملا متعادل است. مهاجمانی بزرگ مثل کریستیانو، ایگواین و کریم که بازیکنی جوان است و هنوز راه پیشرفت زیادی دارد.»
مورینیو درپایان با یادآوری به پنالتی کشیده شدن بازی رئال مقابل بایرن گفت:« این هم بخشی از بازی است؛ پنالتی در واقع علم مدیریت فشار است. اگر شانس را هم یک فاکتور بدانم، خودم را به عنوان یک مربی محدود کرده ام.دوست ندارم درمورد شانس صحبت کنم. ضربات پنالتی هم بخشی از رقابتها هستند.»/ز


کفاشیان: فتح اله زاده دوچرخه و موتور سیکلت جایزه می دهد رویانیان بنز و BMW!

ئیس فدراسیون فوتبال در خصوص مسائل مختلف فوتبال کشورمان از جمله نواقص زیاد در امکانات زیرساختی ورزشگاه ها و همچنین پخش بازی های لیگ برتر صحبت کرد .
*از روز 20 شهریور امسال قرار است مسابقه های فوتبال زیر 16 سال آسیا در تهران برگزار شود اما اینطور شنیده می شود که AFC از وضعیت ورزشگاه های محل برگزاری بازی ها راضی نیست، آیا برای برطرف کردن نواقص این ورزشگاه ها اقدامی کرده اید؟
کفاشیان: برای برگزاری و میزبانی دیدارهای فوتبال زیر 16 سال آسیا دو ورزشگاه شهید دستگردی و راه آهن را در نظر گرفتیم ولی این ورزشگاه ها برای برگزاری بازی ها مشکلاتی در زیرساخت ها دارند و نیازمند تعمیرات اساسی هستند و باید هرچه سریعتر با برطرف کردن نواقص آماده میزبانی شوند. متاسفانه فدراسیون فوتبال برای برطرف کردن نواقص ورزشگاه ها تنهاست اما هرطور که شده باید این ورزشگاه ها را برای برگزاری بازی های زیر 16 سال آسیا آماده کنیم، مدیریت این دو ورزشگاه مسئولیت آماده سازی آنها را قبول نمی کنند و ما این کار را به دو باشگاهی که در لیگ برتر برای میزبانی از این ورزشگاه ها استفاده می کنند سپردیم.
* اما به جز این دو ورزشگاه سایر ورزشگاه های کشورمان نیز مشکلات زیادی دارند که حتی شنیده می شود این موضوع باعث شده امتیاز کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا به شدت کم شود.
کفاشیان: ورزشگاه های که در لیگ برتر میزبان مسابقه ها هستند سرمایه های کشورمان می باشند و باید به طور کامل ایرادات آنها را برطرف کنیم تا شرایط میزبانی را از AFC دریافت کنند باشگاه ها باید کمک کنند تا ایرادات به ویژه مشکلات زیرساختی ورزشگاه هایشان برطرف شود ما نباید به این موضوع که ورزشگاه ها متعلق به چه کسی یا کجاست کاری داشته باشیم فقط باید ایرادات برطرف شود تا علاوه بر کسب امتیاز در AFC برای میزبانی از مسابقه های آسیایی خودمان را آماده کنیم، ما اگر نتوانیم همین مسابقه های آتی نوجوانان آسیا در تهران را به خوبی میزبانی کنیم به طور حتم در آینده دیگر به ما میزبانی نمی دهند.
* اما از هم اکنون شایعه کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا شنیده می شود.
کفاشیان: این موضوع صحت ندارد زیرا ناظران AFC برای امتیاز دهی و بازدید شهریور ماه به ایران می آیند اما با توجه به تغییر نحوه امتیاز دهی از هم اکنون زنگ خطر برای فوتبال ما به صدا در آمده است. سال های قبل امتیاز استادیوم های محل برگزاری بازی ها 50 بود بعد این امتیاز به 100 رسید ولی برای امسال امتیاز 140 را برای استادیوم ها در نظر گرفتند که این نکته برای فوتبال ما بسیار مشکل ساز شده است زیرا در کشور ما استادیوم هایی که شرایط لازم را داشته باشند بسیار کم است. ما در کشورمان استادیوم های زیادی داریم اما متاسفانه بسیاری از آنها مطابق استانداردهای روز AFC نیستند. ما باید هرچه سریعتر نسبت به برطرف کردن مشکلات ورزشگاه هایمان اقدام کنیم ، این کار با هزینه بسیار کم امکان پذیر است در غیر این صورت سهمیه های ما کاهش پیدا می کند.
* مشکل کجاست ، آیا وزارت ورزش یا سازمان توسعه و تجهیز اماکن ورزشی باید نسبت به برطرف کردن ایرادات ورزشگاه ها اقدام کنند یا وظیفه باشگاه هاست؟
کفاشیان: این کار را باید باشگاه ها انجام دهند؛ باشگاه های ما هزینه زیادی را صرف جذب و خرید بازیکنان می کنند اما اگر مقداری از این پول را صرف تجهیز ورزشگاه هایشان کنند مشکل برطرف می شود باید مدیران باشگاه ها کمی به فکر زیر ساخت ها باشند، البته وظیفه ساخت و ساز ورزشگاه ها به عهده وزارت ورزش و سازمان توسعه و تجهیز است اما نگهداری اماکن ورزشی به عهده اداره کل ورزش استان هاست که آنها نیز از عهده این کار بر نمی آیند زیرا بودجه این کار به آنها تخصیص داده نمی شود ولی باید هرچه سریعتر و به صورت ریشه ای این مشکل حل شود.
* این روزها باشگاه ها به ویژه باشگاه استقلال نسبت به یک موضوع اعلام خطر کرده اند و آنهم پیشنهاد باشگاه های عربی به ویژه باشگاه های قطری به بازیکنان ملی پوش کشورمان است؛ با توجه به اینکه تیم ملی کشورمان برای حضور در جام جهانی با قطری ها هم گروه است آیا این موضوع کمی نگران کننده نیست؟
کفاشیان: تا کنون چندین بازیکن ملی فوتبال ما به لیگ قطر رفته اند که حضور آنها از لحاظ فنی دستاورد مهمی برای آنها نداشته است ما طبق برنامه ریزی که با کادر فنی تیم ملی داشتیم مقرر شد از هم اکنون تا پایان رقابتهای مقدماتی جام جهانی بازیکنان فوتبال کشورمان به لیگ کشورهای رقیبمان نروند امیدوارم بازیکنان نیز اهمیت این موضوع را بدانند و به گونه ای عمل کنند که فوتبال ملی ما آسیب نبیند.
* گویا به دلیل جدایی ناگهانی میک مک درموت مربی بدنساز تیم ملی و حضور وی در لیگ امارات قصد شکایت از او را دارید؟
کفاشیان: مک درموت طبق قراردادی که با فدراسیون ما دارد باید در اختیار فوتبال ما باشد اما وی اعلام کرده که به خاطر مشکلات خانوادگی نمی تواند در ایران باشد ما نیز به فدراسیون فوتبال امارات نامه زدیم و به آنها هشدار دادیم که برای جذب مربی و یا بازیکن به مسائل اداری و مرسوم توجه کنند و اینگونه نباشد که با پیشنهادات بالای مالی مربیانی که با ما قرارداد دارند را وسوسه کنند و در اختیار خود گیرند.
* سه هفته از آغاز رقابتهای لیگ برتر گذشته است اما در این سه هفته به ویژه در بخش داوری ها کم حاشیه نداشتیم نظر شما در مورد بازی های برگزار شده لیگ برتر چیست؟
کفاشیان: خوشبختانه بازی های لیگ برتر تاکنون به صورت منظم برگزار شده است اما بعضی از تنش ها و حاشیه های به وجود آمده به ویژه در بخش داوری بازی ها برای برخی مدیران و مربیان تیم ها سنگین بوده که من مطمئن هستم اشتباهات صورت گرفته غیر عمدی بوده و با تلاش کمیته داوران این اشتباهات در هفته های آینده به حداقل خواهد رسید، در این فصل برای کاهش اشتباهات داوری فیلم تمامی بازی هایی که برگزار می شود را در اختیار کمیته داوران می گذاریم تا با آنالیز آنها عملکرد داوران را به صورت هفتگی توسط دپارتمان داوری مورد بررسی قرار دهند تا اشتباهات داوران به حداقل برسد.
* گویا با یکی از هنرپیشگان معروف سینما برای ساخت فیلمی در مورد حواشی فوتبال مذاکراتی داشتید.
کفاشیان: بله، فدراسیون فوتبال با نیکی کریمی مذاکراتی داشته است و قرار شده حاشیه های فوتبال کشورمان که برای مردم جذابیت دارد را به صورت DVD در بازار پخش کنند تا از این راه برای فوتبال کشورمان درآمد زایی کنیم؛ ما حتی طرح هایی در دست داریم که اگر پخش مستقیم بازی های لیگ از طریق تلویزیون صورت نگیرد به صورت DVD بازی ها را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.
* حتی فتح اله زاده مدیر عامل استقلال اعلام کرد حاضر است برای جلب نظر مردم به خرید DVD بازی ها برای آنها جوایزی نظیر موتور سیکلت و دوچرخه در نظر گیرد.
کفاشیان: اتفاقا فکر خوبی است، اگر فتح اله زاده برای استقلالی ها موتورسیکلت و دوچرخه به عنوان جایزه در نظر گرفته حتما رویانیان به پرسپولیسی ها بنز و BMW جایزه میدهد! ولی در مجموع فکر بدی نیست و فکر می کنم مردم هم استقبال کنند به هر حال هر برنامه ای جذابیت خاص خود را دارد و هرگاه که مردم از فیلم و سریال خسته می شوند می توانند فوتبال تماشا کنند.
* در مورد مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است گویا پس از درگیری های لفظی اخیر، رویانیان و فتح اله زاده در یک ضیافت افطار کدورت ها را کنار گذاشتند و با هم آشتی کردند.
کفاشیان: خیلی خوب شد چون بازیکنان و هواداران هم به مدیرعامل باشگاهشان نگاه می کنند وقتی که این دو با هم خوب باشند تنش ها در استادیوم و میان بازیکنان هم کمتر می شود من هم دوست داشتم در مراسم افطار فتح اله زاده و رویانیان باشم اما قسمت نشد ، امیدوارم دفعه بعد این مراسم سه نفره باشد./ش


دربی برگزار می شود یا نه؟

مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ حرفه ای صبح روز یکشنبه برای تعیین وضعیت نحوه برگزاری هفته های پنجم و ششم لیگ برتر تشکیل جلسه می دهند.

بر این اساس،کفاشیان به همراه نبی و بهروان صبح روز یکشنبه جلسه ای را برپا می کنند تا بر اساس آن شرایط برگزاری هفته های پنجم و ششم لیگ برتر مشخص شود.
سه فرضیه در این باره وجود دارد .اول برگزاری مسابقات به شکل فعلی و طبق برنامه اعلام شده است.دیگری،بازی های هفته پنجم به تعویق بیفتد و بازی های هفته ششم در زمان اعلام شده برگزار شود و سوم اینکه بازی های هفته پنجم در زمان اعلام شده برگزار شود و هفته ششم که دربی در آن است به تعویق بیفتد.
برخی باشگاههای لیگ برتر با توجه به نزدیکی اردوی تیم ملی با هفته پنجم مسابقات،خواهان تغییر برنامه های این مسابقات شده بودند/شبیگ زاده: فریب 3 باخت اول فصل مس را نمی خوریم


"هاشم بیک زاده" اظهار داشت: با پیروزی مقابل ذوب آهن خداراشکر شرایط تیم ماخوب شد. وضعیت تیم ما روز به روز بهتر می شود و انشاءالله مقابل مس کرمان بازی خوبی انجام دهیم و قبل از تعطیلات لیگ، برد خوبی داشته باشیم.
وی افزود: مس کرمان هر چند که 3 بازی اول خودش را باخته اما به هیچوجه تیم ضعیفی نیست. مس مدیریت، کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و قطعا تیم ضعیفی نیست. در شروع لیگ چیزی معلوم نیست و مطمئنا بازی سختی مقابل مس در کرمان داریم. گول 3 باخت اول مس در لیگ را نمی خوریم تا فکر کنیم در کرمان راحت برنده ایم. اتفاقا بازی سختی داریم و باید توان بیشتری بگذاریم تا ببریم.
هافبک استقلال در ادامه گفت: اگر مقابل مس در کرمان نتیجه نگیریم هم هیچ اتفاقی نمی افتد.ما برای برد به زمین می رویم تا به ادامه راه امیدوار بمانیم. استقلال الان در شرایط آرمانی است و منتظریم تا در مقابل مس هم خوب کار کنیم و ببریم. ما هفته به هفته بهتر می شویم و نتایج خیلی خوبی خواهیم گرفت.
بیک زاده در پایان گفت: نمی شود از الان قول قهرمانی داد اما تمام تلاش خودمان را می کنیم تا دل تماشاگران استقلال را با نتیجه خوبی که آخر فصل می گیریم، شاد کنیم./ش


.:: آخرین مطالب ::.

» خداحافظی......................... ( چهارشنبه 5 مهر 1391 )
» تبریک آندو به پژمان منتظری ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تراکتوری ها 50 میلیون تومان از حساب قلعه نویی کم کردند! ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فرهاد اقای گل ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ستارگان ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» بائو: خوشحالم پاسخ قاطعی به شایعات داده‌ام ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» کیانوش از فردا استارت می زند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ارسلونا قرارداد مسی را تمدید می‌کند باشگاه بارسلونا فاش کرد قصد دارد برای تمدید قرارداد ستاره تیمش به او پیشنهاد جدیدی ارائه کند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده با مدیران اسپانسر جدید به توافق رسید ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» مرفاوی: بدهکارها برای ماندن در استقلال چانه‌زنی می‌کنند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» آیا مجیدی در اروپا ست؟ ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» جلسه قلعه نویی با فتح الله زاده ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» هدیه مسئولان استقلال به پژمان: چند سکه بهار آزادی ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز بارسلونا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» نشتی خبر قلعه نویی قبل از بازی با فجر سپاسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز تیم فوتبال ریال مادرید ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» انصاری فرد: کاش استقلالی می‌شدم ! ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» جلسه هماهنگی بازی استقلال _فجر برگزار شد ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» دو نکته از کمپ ناصر حجازی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» ببینید....ورژن جدید مسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» پیروزی بارسلونا، منچستریونایتد و بایرن مونیخ / توقف چلسی برابر یوونتوس ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» استقلال- فجرسپاسى : جدال سرهنگ و ژنرال ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» قلعه‌نویی: فردا می فهمید چه کسانی نیمکت نشین هستند ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» بارسا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» گزارش و حاشیه های تمرین امروز تیم فوتبال استقلال ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» تمرینات بارسا در یوفا+عکس ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» آربلوا: راموس هنوز یک بازیکن کلیدی برای مادرید است ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» مودریچ: برای چنین بازی‌هایی به مادرید پیوستم ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» شکایت باشگاه استقلال از فرزامی ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» طاهری: استقلال با پرسینگ مانع شوتزنی مقاومت شود ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )

پیچک

اسلایدر

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو