mouse code

كد ماوس

خبر از استقلال

ال کلاسیکو

Real Madrid go in search of their first trophy of the season at the Bernabéuتا ساعاتی دیگر

رسولی نژاد: فتح‌الله زاده می‌گفت استعفا بدهی من هم استعفا می‌دهم

رییس سابق هیات مدیره باشگاه استقلال با رد شایعات مربوط به این که اختلاف او و فتح الله زاده باعث شده تا استعفا دهد، گفت که خود فتح الله زاده از این مساله ناراحت شده و گفته است اگر رسولی نژاد استعفا دهد، او هم استعفا خواهد داد.
احمد رسولی نژاد درباره علت استعفایش از ریاست هیات مدیره باشگاه استقلال، اظهار کرد: من از اردیبهشت ماه قصد داشتم که استعفا دهم، اما به دلیل این که تیم در فصل نقل و انتقالات بود و بحث انتخاب سرمربی ، حفظ بازیکنان و گرفتن بازیکنان جدید را پیش‌رو داشتیم، این کار را نکردم و تصمیمم را به تاخیر انداختم، تا این که 40 روز پیش استعفایم را به صورت کتبی به وزیر ورزش و جوانان دادم و در چندین نوبت این مساله را پیگیری کردم تا به نتیجه‌ برسد. همچنین به خاطر داربی، زمان استعفا را به پس از این بازی موکول کردم. خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان با استعفای من موافقت کرد.
رسولی نژاد ادامه داد: در حال حاضر با استعفای من، هیات مدیره استقلال چهار نفره شده است، اما در چند روز آینده ترکیب جدید منصوب خواهد شد و تعدادی از افراد باقی می‌مانند و تعدادی هم تغییر می‌کنند. البته در هیات مدیره پرسپولیس از هما ن ابتدا فروزنده و پنجعلی استعفا دادند، ولی استقلال بر خلاف پرسپولیس همیشه جلسات منظم هفتگی را پیگیری می‌کرد، در حالی که در پرسپولیس معمولا این جلسات با محوریت رویانیان همراه بود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد علی فتح‌الله‌زاده تغییر کند؟ گفت: بعید می‌دانم که در سمت مدیر عاملی باشگاه استقلال تغییری ایجاد شود.
رسولی نژاد درباره این که گفته می‌شود اختلافات او با فتح‌الله‌زاده باعث شده است تا استعفا دهد؟ گفت: اصلا این گونه نیست و من این مطالب را تکذیب می‌کنم. وقتی حدود چهار روز پیش او از استعفای من با خبر شد، فتح‌الله‌زاده ناراحت شد و می‌گفت که اگر من استعفا دهم، خودش هم پشت سر من استعفا می‌دهد. زیرا من، فتح‌الله‌زاده و قلعه نویی با هم هم قسم شده بودیم که با تمام توان دست به دست هم دهیم و استقلال را به موفقیت برسانیم. همان طور که دیدید در چند ماهه اخیر فضای بسیار خوبی وجود داشت، کادر فنی و مدیرعامل و سایر افراد با قدرت کارشان را انجام دادند و فضای خوب و صمیمی وجود داشت.
وی افزود: البته من در کنار باشگاه هستم. دوشنبه در جلسه‌ای درباره تبلیغات دور زمین شرکت داشتم و از آنجایی که تبلیغات دور زمین جزو حقوق وزارت ورزش و جوانان است و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به نمایندگی از وزارت این مساله را بر عهده دارد، قرار شد تمام درآمد حاصل از تبلیغات دور زمین تمام بازی‌های دو تیم استقلال و پرسپولیس وقتی در ورزشگاه‌های تختی و آزادی میزبان هستند به آنها داده شود.
رسولی نژاد در ادامه بیان کرد: چیزی که به عنوان اجاره پرداخت می‌شود برای چمن ورزشگاه است نه تبلیغات دور زمین. در همین رابطه چند جلسه برگزار کردیم و در جلسه دوشنبه که با پیشنهاد من برگزار شده بود، رویانیان مسئول شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی، رییس مجموعه ورزشگاه آزادی و مدیر کل حقوقی وزارت ورزش و جوانان در دفتر من حضور داشتند که البته فتح‌الله‌زاده هم در این جلسه دعوت بود، اما به خاطر سفری که داشت نتوانست حضور پیدا کند.
رییس سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درباره حق پخش تلویزیونی نیز گفت: در مساله حق پخش تلویزیونی از موضع فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ حمایت کامل می‌‌کنیم و معتقدم که صدا و سیما باید حق پخش را به طور کامل پرداخت کنند، اگر در کشور ما حق پخش تلویزیونی به تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس داده شود و در کنار آن نیز از تبلیغات دور زمین هم درآمدزایی شود، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
رسولی نژاد درباره دلایل استعفایش گفت: عمده‌ترین دلیل استعفای من این بود که این سمت کمی روی مسئولیت‌های من تاثیر گذاشته بود، به دلیل شروع کار مجلس نهم و ورود 200 نماینده جدید نیاز بود تا تعامل بهتری را با مجلس ایجاد کنیم. در حال حاضر 400 پروژه نیمه تمام وجود دارد و بودجه ای که مجلس برای ما تعیین کرده است، بیش از 10 درصد مبلغ مورد نیاز است و در خوش بینانه ترین حالت 20 سال زمان می‌برد تا این پروژه ها تکمیل شود، از همین رو این مساله نیاز به تعامل بیشتری با مجلس دارد . همان طور که مجلسی‌ها بعد از قهرمانی‌ها در المپیک آن بیانیه را امضا کردند، امیدواریم با اختصاص اعتباری مناسب کمک کنند تا این پروژه‌ها تکمیل شوند.
وی ادامه داد: در بخش حقوقی نیز با پرونده‌‌های زیادی در مراجع قضایی روبرو هستیم. سال گذشته یک میلیارد و 700 میلیون ریال آرای دستگاه قضایی علیه وزارت ورزش و جوانان بود، در حالی که این مبلغ بیش از پنج برابر اعتبار ما بود. متاسفانه علی‌رغم پیگیری‌هایی که انجام دادیم، این احکام پس از دیگری صادر شد و به عنوان مثال در اصفهان بالغ بر چهار میلیارد و 300 میلیون تومان از حساب توسط دادگاه برداشت شد. در حالی که با این مبلغ می‌شد هشت هزار و 400 پروژه نیمه تمام را تکمیل کرد. همچنین ورزشگاه‌هایی مانند تختی بانه را داریم که قبل از انقلاب ساخته شده و به دلیل مستند نشدن آنها مالک شان پس از 43 سال حکم گرفته تا آن را از تملک وزارت در بیاورد. این در حالی است که از طرفی در مجلس هشتم در کمیسیون قضایی از این که قلع و قمع اماکن ورزشی سه سال به تاخیر بیفتد، اعلام حمایت کردند، اما این مساله انجام نشد. علی‌رغم ادعا و مصاحبه‌های آتشین که برخی از دوستا ن انجام می‌دادند در کمیسیون قضایی مجلس نهم این لایحه رد شد، اما با پیگیری هایی که انجام دادیم و کمیسیون قضایی کلیات این طرح در مجلس نهم به تصویب رسید و امیدواریم که در دستور کار مجلس قرار بگیرد و تکلیف مشخص شود.
معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه بیان کرد: از طرفی اعتبار مناسبی از طریق مجلس در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار نمی گیرد و از طرف دیگر با احکام قضایی مواجه می شویم که پشت سر هم علیه مجموعه‌های ورزشی صادر می‌شود.
وی در ادامه بیان کرد: همچنین من در بخش استان‌ها هم باید به صورت مرتب به 31 استان سرکشی کنم. تاکنون هم 27 سفر استانی را انجام دادیم و هفته‌ آینده نیز بیست و هشتمین سفر استانی به آذربایجان غربی برگزار خواهد شد. بنابراین باید بیشتر وقت خود را برای این کارها بگذارم. از همین رو استعفایم از استقلال را به وزیر ورزش و جوانان تقدیم کردم و مورد پذیرش واقع شد.
او همچنین درباره اعلام اسامی اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس گفت: ان‌شاءالله بعد از برگشت وزیر ورزش از مسابقات پارالمپیک لندن، اسامی هیات مدیره استقلال و پرسپولیس اعلام خواهد شد. ترکیب اعضا مشخص است و از آنجایی که وزیر ورزش باید احکام را صادر کند، قرار شد بعد از برگشت او از لندن ترکیب هیات مدیره دو باشگاه معرفی شود./ش
۸ 


مدافع خشن رئال مادرید در ال‌کلاسیکو به میدان می‌رود

خبرگزاری فارس: مدافع خشن رئال مادرید در ال‌کلاسیکو به میدان می‌رود

به گزارش خبرگزاری وبلاگ، په‌په مدافع خشن و پرتغالی کهکشانی‌های مادرید در اولین دیدار رئال مقابل والنسیا در لالیگا به میدان رفت و در برخوردی که با هم‌تیمی خود ایکر کاسیاس داشت از ناحیه سر دچار مصدومیت شد و پس از ان راهی بیمارستان شد.


شدت برخورد په‌په با دروزاه‌بان ‌رئال به حدی بود که این مدافع خشن پرتغالی یک شب را در بیمارستان سپری کرد و بالاجبار دیدار رفت سوپرجام مقابل بارسا و بازی مقابل ختافه در لالیگا را از دست داد.

سرانجام پس از بهبودی، به نظر می‌رسد این مدافع جنجالی در دیدار امشب برای رئال به میدان خواهد رفت و این موضوع قطعا خبری خوش برای هواداران مادرید خواهد بود.

خوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی از حضور په‌په در ال‌کلاسیکو و شرایط خوب او در تمرینات رئال خبر داده و عنوان کرده به دلیل اینکه این مدافع صاحب یک دختر شده از شرایط روحی خوبی نیز برخوردار است.

دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا امشب 22:30 به وقت محلی (یک بامداد پنج‌شنبه به وقت تهران) در سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود.

دیدار رفت ال‌کلاسیکو با نتیجه 3 بر 2 به سود بارسا در نیوکمپ برگزار شد.فهمیدم چه‌کسی ترکیب را فاش کرد

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری وبلاگ، صحبت‌های زیر را انجام داد.

خبرگزاری فارس: فهمیدم چه‌کسی ترکیب را فاش کرد/مثل بوکسورهایی هستیم که آپرگاد می‌خورند!

وبلاگ: رسولی‌نژاد گفته شما از استعفای او ناراحت شده‌اید.
همین طور است و من خیلی ناراحت شدم. شاید ابتدا و به لحاظ اینکه آشنایی بیشتری به وحود بیاید اختلافات کوچکی وجود داشت اما انصافا در این چند وقت اخیر خیلی با هم همراه شده بودیم و به هم کمک می‌کردیم. نمونه بارز آن جلسه روز گذشته در مورد تبلیغات دور زمین بودکه بخشی از حق دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگردد. نمی‌دانم چرا ایشان استعفا کرد اما ظاهرا کارهایشان در وزارت زیاد بوده و من هم از این موضوع ناراحت شدم. رسولی‌نژاد نزد ما خودش را معاون وزیر نمی‌دانست و من مطمئنم او در کنار ما خواهد بود و سعی می‌کنیم با ایشان جلسات متعددی داشته باشیم.

وبلاگ: وزیر ورزش با شما در مورد تغییرات هیئت مدیره صحبت نکرده است؟

چرا با من حرف زدند ولی به لندن رفتند و همه چیز به بازگشت ایشان از مسابقات پارالمپیک موکول شده است.

وبلاگ: اینکه می‌گویند شهریاری و افشارزاده عضو هیئت مدیره می‌شوند، صحت دارد؟

 آقای عباسی در مورد اسامی با من صحبتی نکرد اما گفته بود تغییرات صورت می‌گیرد.

وبلاگ: امکان تغییر مدیرعامل که وجود ندارد؟

می‌دانم که متاسفانه در استقلال تغییراتی نداریم (می‌خندد) اما از پرسپولیس خبری ندارم.

وبلاگ: چرا متاسفانه؟

واقعا کار مدیرعاملی بسیار سخت و دشوار است و در هیچ کجای دنیا نمی‌بینید که یک مدیر عامل برای تهیه پول این قدر سختی بکشد. به طور مثال من قول داده بودم قبل از تعطیلات به بازیکنان پول بدهم. آنها تصور می‌کنند شاید من دروغ بگویم و حتی زنگ می‌زنند و من جواب هم نمی‌دهم که ناراحت می‌شوند. اینها سختی کار است.حسن زاده: رأی دربی بعد از بازی پرسپولیس و فولاد!

رای بازی استقلال و پرسپولیس , هفته دیگر معلوم میشود
همان طور که از قبل شنیده می شد رأی دربی به بعد از بازی فولاد و پرسپولیس موکول شد.
رییس کمیته انضباطی هم اکنون در مشهد به سر می برد و با اعلام اینکه همکاران او نیز در مرخصی هستند گفت که رأی دربی به بعد از تعطیلی ها موکول شده این در حالی است که گفته می شود رویانیان از وی خواسته به منظور عدم تأثیرگذاری رآی دربی روی بازیکنان پرسپولیس،این اتفاق بعد از بازی این تیم با فولاد رخ دهد./


قلعه نوعی، نکونام را نیمکت نشین می‌کند؟!

عملکرد ضعیف هافبک سابق اوساسونا که با کلی حرف و حدیث به جمع آبی پوشان پیوست، سرمربی استقلال را در دو راهی نیمکت نشینی یا فیکس کردن او در ترکیب ثابت استقلال مواجه کرده است.
امیر قلعه نوعی از ابتدای بازی‌های لیگ روی حضور موفق نکونام، حساب ویژه‌ای باز کرد اما به فاصله گذشت 6 هفته از لیگ آن بازیکنی که انتظار داشت را در ترکیب تیمش ندید به همین دلیل سرمربی ابی‌ها به طور ضمنی اعلام کرده است که تصمیم دارد نکونام را نیمکت نشین کند، البته برخی معتقدند که سرمربی استقلال چنین اقدامی را انجام نمی‌دهد.
این درحالی است که برخی معتقدند حضور فریدون زندی در پست جواد نکونام و حتی جی لوید ساموئل در این پست می‌تواند از نکونام مثمر ثمرتر باشد زیرا بازیکن سابق اوساسونا نتوانسته است طی 6 هفته گذشته شرایط ایده آلی را در تیم ایجاد کند.
در این میان برخی از اعضای تیم و دستیاران قلعه نوعی با این اتفاق مخالف هستند و اعلام کردند در صورتی که نکونام در جریان بازی بناشد نمی‌تواند خود را با تیم هماهنگ کرده و باشرایط ایده آل روبرو شود زیرا در صورت حضور دائمی‌اش در ترکیب تیم و هماهنگی بیشتر با دیگر بازیکنان احتمال تغییر شرایط برای وی وجود دارد اما در صورتی که نیمکت نشین شود هم روحیه‌اش به عنوان یکی از بازیکنان اصلی استقلال و تیم ملی افت می‌کند و این اتفاق در عملکرد فنی‌اش نیز تأثیر گذار است و تیم واین بازیکن را دچار مشکل میکند./ش-ا


ویلانوو

به گزارش خبرگزاری وبلاگ، تیتو ویلانووا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار ‌برگشت با رئال مادرید اظهار داشت:‌ باید مراقب رئال در سانتیاگو برنابئو باشیم. آنها پس از شروعی انتقادآمیز، بیشتر از آنچه تصور می‌کنیم، خطرناک خواهند بود. باید بازی که در دیدار رفت مقابل آنها انجام دادیم و 3 بر 2 در خانه پیروز شدیم، را فراموش کنیم. نباید به برد در آن بازی دلخوش باشیم. چون آن نتیجه اصلا به معنای این نیست که برتر از آنها هستیم. بارها اتفاق افتاده تیمی که به ظاهر برتر بوده، در دربی‌ها باخته است.

وی در مورد این «ال‌کلاسیکو» که ساعت یک بامداد پنج‌شنبه به وقت تهران (22:30 امشب به وقت محلی) آغاز خواهد شد، افزود: می‌دانیم بازی کردن در برنابئو چقدر سخت است. آنها از امتیاز میزبانی و حمایت تماشاگران خود استفاده می‌کنند که گل بزنند و نتیجه بازی رفت را تغییر دهند. براین اساس از دقیقه اول بازی برای زدن گل فشار خواهند آورد. اما برای کسب سوپر جام باید در مادرید گل بزنیم. به هر چیزی غیر از این فکر کنیم، عنوان قهرمانی سوپر جام را از دست خواهیم داد.

ویلانووا در مورد احتمال حضور کارلس پویول در دوئل امشب پس از مشکل شکستگی گونه و استفاده از ماسک محافظ در تمرینات اظهار داشت: کارلس پس از مصدومیت بازی ابتدای هفته با اوساسونا به تمرینات بازگشته است. او امروز (سه‌شنبه) بخاطر صورتش با احتیاط تمرین کرد. تا ساعاتی قبل از این پیکار تصمیم  می‌گیریم بازی کند یا نه. البته قبل از اتخاد تصمیم نهایی پزشکان  باید او را معاینه کنند، چون نمی‌خواهیم سلامتش به خطر بیفتد. اگر مجوز دهند، بطور قطع حضورش با ماسک محافظ خواهد بود.

سرمربی بارسلونا در مورد احتمال حضور آلکس سانگ که هفته گذشته به عضویت بارسا درآمد، نیز عنوان کرد: باید به او کمی بیشتر فرصت دهیم که با تیم هماهنگ شود. در کل حضورش در میدان بستگی به شرایط بازی با رئالی‌ها خواهد داشت.

رئال از دقیقه اول حمله می‌کند
ویلانووا: سخت است اما گلزنی در برنابئو، بارسا را به قهرمانی می‌رساند

خبرگزاری وبلاگ: سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا معتقد است رمز موفقیت شاگردانش در نبرد با رئال مادرید گل‌زدن در سانتیاگو برنابئو است.

خبرگزاری فارس: ویلانووا: سخت است اما گلزنی در برنابئو، بارسا را به قهرمانی می‌رساندمورینیو...........

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فرانس‌پرس، خوزه مورینیو شامگاه سه‌شنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی که به مناسبت بازی برگشت سوپر جام اسپانیا با بارسلونا (دیدار امشب در سانتیاگو برنابئو) برگزار شد، اظهار داشت: قصد واگذاری ریکاردو کاروالیو به تیمی دیگر را داریم و برای فصل تازه شروع شده باشگاهی ریکاردو در چارت کاری ما قرار ندارد.

وی افزود: ریکاردو تا پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی (شامگاه جمعه) فرصت دارد که در مورد آینده‌اش تصمیم گیری کند. او موظف است به ما بگوید که می‌خواهد کماکان بازی کند که در این صورت به فکر تیمی دیگر باشد یا اینکه همچنان قصد ماندن در رئال را دارد که در این حال باید دور فوتبال بازی کردن برای تیم را خط بکشد و در اینجا در نقشی متفاوت حضور داشته باشد.

این اظهارات در حالی از سوی «آقای خاص» مادریدی‌ها بیان شد که مدافع 34 ساله تا ابتدای تابستان سال آینده با تیم قهرمان فصل گذشته لالیگا اسپانیا قرارداد دارد.

مربی پیشین چلسی انگلیس و اینترمیلان در این نشست البته در مورد بازی برگشت با آبی‌ و اناری پوشان کاتالانی نیز سخن گفت. او عنوان کرد: در هر شرایطی اولین جام فصل را نمی‌خواهم. برای من موضوع مهم‌تر این است که جلوی شروع بد رئال را در لالیگا بگیرم.

مورینیو ادامه داد:‌ بردن یا نبردن سوپر جام یا غلبه بر بارسلونا یا باخت از این تیم، هیچ یک اولویت من نیست. تلاش می‌کنم بدون فوت وقت جلوی وضعیت ناراحت کننده فعلی را بگیرم.

این مربی که تیمش هفته قبل در بازی رفت سوپر جام 3 بر 2 از بارسا در نیوکمپ شکست خورد، از دو بازی انجام داده از فصل جدید لالیگا تنها یک امتیاز اندوخته کرده است.

ال‌کلاسیکوی سوپرجام اسپانیا امشب 22:30 به وقت محلی و (بامداد پنج‌شنبه ساعت یک به وقت تهران) در سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود. 

کاروالیو در چارت بازیکنان مادرید نیست
مورینیو: غلبه بر بحران رئال مهم‌تر از پیروزی مقابل بارسا است

خبرگزاری وبلاگ: سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: غلبه بر بحران رئال مهم‌تر از پیروزی مقابل بارسا و قهرمانی در سوپر جام است.

خبرگزاری فارس: مورینیو: غلبه بر بحران رئال مهم‌تر از پیروزی مقابل بارسا است


تمرین تیم استقلال تا روز شنبه تعطیل شد


 تمرینات استقلال از چهارشنبه تا روز شنبه تعطیل خواهد بود .استقلال پس از یک جلسه تمرین در روز شنبه به مشهد می رود و ساعت 17 روز یکشنبه به نفع زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی به مصاف ابومسلم خواهد رفت.قرار است بازیکنان خارجی استقلال در زمان تعطیلی 3 روزه در کمپ استقلال تمرینات خود را پیگیری کنند ./ش-


.:: آخرین مطالب ::.

» خداحافظی......................... ( چهارشنبه 5 مهر 1391 )
» تبریک آندو به پژمان منتظری ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تراکتوری ها 50 میلیون تومان از حساب قلعه نویی کم کردند! ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فرهاد اقای گل ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ستارگان ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» بائو: خوشحالم پاسخ قاطعی به شایعات داده‌ام ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» کیانوش از فردا استارت می زند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» ارسلونا قرارداد مسی را تمدید می‌کند باشگاه بارسلونا فاش کرد قصد دارد برای تمدید قرارداد ستاره تیمش به او پیشنهاد جدیدی ارائه کند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده با مدیران اسپانسر جدید به توافق رسید ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» مرفاوی: بدهکارها برای ماندن در استقلال چانه‌زنی می‌کنند ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» آیا مجیدی در اروپا ست؟ ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» جلسه قلعه نویی با فتح الله زاده ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» هدیه مسئولان استقلال به پژمان: چند سکه بهار آزادی ( جمعه 31 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز بارسلونا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» نشتی خبر قلعه نویی قبل از بازی با فجر سپاسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» تمرینات امروز تیم فوتبال ریال مادرید ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» انصاری فرد: کاش استقلالی می‌شدم ! ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» جلسه هماهنگی بازی استقلال _فجر برگزار شد ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» دو نکته از کمپ ناصر حجازی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» ببینید....ورژن جدید مسی ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» پیروزی بارسلونا، منچستریونایتد و بایرن مونیخ / توقف چلسی برابر یوونتوس ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» استقلال- فجرسپاسى : جدال سرهنگ و ژنرال ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» قلعه‌نویی: فردا می فهمید چه کسانی نیمکت نشین هستند ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» بارسا ( پنجشنبه 30 شهریور 1391 )
» گزارش و حاشیه های تمرین امروز تیم فوتبال استقلال ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» تمرینات بارسا در یوفا+عکس ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» آربلوا: راموس هنوز یک بازیکن کلیدی برای مادرید است ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» مودریچ: برای چنین بازی‌هایی به مادرید پیوستم ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» شکایت باشگاه استقلال از فرزامی ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )
» طاهری: استقلال با پرسینگ مانع شوتزنی مقاومت شود ( چهارشنبه 29 شهریور 1391 )

پیچک

اسلایدر

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic